samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Marko Živić: Kada se pojavio Bjela mnogo sam izgubio! By: [Glasnik] Date: Mart 11, 2014, 11:00:47

Marko Živić: Kada se pojavio Bjela mnogo sam izgubio!

MLADA nada narodne muzike Zvezdana Anđelković, u drugoj sezoni serije “Folk” (utorkom od 21.05, Prva), polako, ali sigurno probija se na sam vrh. Na putu ka popularnosti Zvezdani nesebičnu podršku pruža menadžer Lepi Lukić, kojeg glumi Marko Živić. – Kako u surovom svetu estrade mala riba jede veliku, u novoj sezoni Lepi mora dvaput da promisli pre nego što povuče potez – kaže za “Večernje novosti” Živić. – Pojavljivanjem Ganeta Papagaja (Dragan Bjelogrlić) moj lik mnogo gubi, jer je mnogo uložio u Zvezdanu, energiju, znanje, veze. Lepi Lukić ne bi bio to što jeste, da se ne bori za svoje mesto pod suncem. Kroz nove epizode, prema rečima glumca, gledaoci će videti na šta je sve Lepi Lukić spreman da učini kako bi zadržao Zvezdanu. Otkriva i da će se njegov lik, ako dođe do treće sezone, skupo prodati, ali i odlično “unovčiti” svoju popularnu štićenicu. Uz stalni angažman u Beogradskom dramskom pozorištu i obaveze koje ima oko serije, Živić je pozajmio glas crtanom junaku – kralju Čičku, u crtaću “Benovo i Holino malo kraljevstvo”. – Ta uloga samo je pokazatelj koliko velike TV kuće poput Bi-Bi-Sija vode računa o serijama za decu. Žao mi je što “Malo kraljevstvo” nije dobilo šansu na nekoj nacionalnoj televiziji. Bio sam oduševljen dok sam snimao i ta uloga me je relaksirala – iskren je “kralj Čičak”. O novom porodičnom kvizu koji bi trebalo da počne na Prvoj srpskoj televiziji glumac kaže: -“My Man Can” stiže iz Nemačke i tamo je, kao i u Kini, veoma popularan. Učestvuju parovi, ima mnogo igara interesantnih i za takmičare i za gledaoce. Branka Nevistić i ja bićemo vodiči kroz kviz. Ako dođe do konačne realizacije biću srećan, jer će ovaj šou biti istinsko osveženje na našim kanalima.