samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Ljajić: Potpisao sam, ali nisam čitao Mihajlovićev kodeks! Ostali smo u dobrim odnosima By: [Glasnik] Date: Mart 04, 2014, 06:15:27

Ljajić: Potpisao sam, ali nisam čitao Mihajlovićev kodeks! Ostali smo u dobrim odnosima

ADEM Ljajić nije skrivao oduševljenje povratkom u nacionalni tim Srbije, u Dablinu je stao pred medije prvi put posle više od godine dana i objasnio spor sa Sinišom Mihajlovićem i pevanjem himne.- Potpisao sam kodeks a da nisam pročitao šta sve u njemu stoji. Mihajlović ima svoje principe, ja svoje, ali smo ostali uprkos svemu u dobrim odnosima. Videli smo se nedavno na utakmici, pozdravili se, sve je OK. Miha je mnogo uradio za mene i moju karijeru i hvala mu na tome – bio je iskren Ljajić i dodao.- Bio sam veliki navijač u prethodnim kvalifikacijama, ali sada ću učiniti sve da pomognem da se plasiramo na Evropsko prvenstvo.Dejan Stanković je u nedelju veče primio posebnu nagradu F.A. Republike Irske kao „internacionalna ličnost godine“, ali zbog privatnih obaveza danas je morao da se vrati u Milano i neće prisustvovati utakmici.Danas je sačekao reprezentativce u hotelu, ručao sa njima i odmah posle toga vratio se u Italiju.