samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Milunović razočaran odlukom Ćurčića: Preko noći izbrisane moje stare zasluge By: [Glasnik] Date: Mart 03, 2014, 13:15:50

Milunović razočaran odlukom Ćurčića: Preko noći izbrisane moje stare zasluge

Odluka selektora Radovana Ćurčića da sa spiska za Belgiju eliminiše Luku Milunovića uticala je na raspoloženje mladog napadača Crvene zvezde. Standradni član ove generacije „orlića“ očekivao je, kako kaže, objašnjenje, pošto je ranije pozivan i pored male minutaže na „Marakani“.- Ne znam kako se pravila menjaju. Dobio sam priliku na četiri meča i postigao tri gola. Jasno je da mi fali kontinuitet i da povratnici iz najbolje selekcije imaju prednost, ali je trebalo da bude deo grupe. Preko noći su moje zasluge izbrisane i baš razočaran – kaže Milunović.Mladi napadač smatra da se igranje u nacionalnim bojama zaslužuje godinama:- Sada, kada se igra u Belgiji u kojoj sam nastupao za Varegem i znam dobro rivala, ja sam u drugom planu. Krivo mi je što sam ostao kod kuće, ali ću se i dalje boriti za status na oba polja. U Zvezdi sam na korak do povećavanja minutaže.Milunović, naravno, želi drugovima pun pogodak:- Njihova pobeda biće i moja. Navijaću svim srcem. A do nove akcije u maju, kada ćemo ponovo, nadam se, biti zajedno, vodim se onom narodnom: „Što te ne ubije, to te ojača“.