samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Varda: Katić se ponaša neverovatno, Veličković: Nikada ne bih udario mladog igrača By: [Glasnik] Date: Mart 03, 2014, 13:15:44

Varda: Katić se ponaša neverovatno, Veličković: Nikada ne bih udario mladog igrača

Mnogo vatre je izazvalo koškanjeRaška Katića i NikoleJokića koje je posle meča moglo da dobije i ozbiljnije razmere.Mladi krilni centar je precizno objasnio šta se desilo kada su strasti uzavrele.- Dao sam koš pod faulom. Radovao sam se i možda sam ga zakačio rukom. A onda me je Katić odgurnuo – priseća se Jokić.U zaštitu Jokića odmah su stali najiskusniji Ratko Varada i Novica Veličković.- Katić se ponaša neverovatno. U stanju je da udari dete od 18 godina, to ne može da se opravda. Na Kupu je bila prva runda, ali neshvatljivo mi je da to može da uradi detetu. Nemam komentar na to njegovo ponašanje – ljutito je pričao Varda.Veličković u sve to ubacuje i još jedan detalj.- Ne bih to da povezujem sa odnosnom Partizan – Zvezda. Joka ima samo 19 godina i nema iskustva. Znam samo da ja nikada ne bih gurnuo ili udario mladog igrača – jasan je Veličković.