samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Marinović pobesneo: Ugasite košarku u Srbiji, daj da idemo na Kosovo da se borimo By: [Glasnik] Date: Februar 09, 2014, 12:07:35

Marinović pobesneo: Ugasite košarku u Srbiji, daj da idemo na Kosovo da se borimo

Igrač Radničkog Marko Marinović ozbiljno iznerviran došao je na konferenciju posle poraza od Zvezde. Vidno iznerviran, ali i vrlo razočaran. Iskustvo mu je dozvolilo da kaže sve što je rekao:- Mi smo seljaci koji dolazimo iz Kragujevca da igramo u velegradu Beogradu. Igrao sam ovde, ali nisam bio dugo ovde. Ja sam poslednja generacija kada se nešto radilo u košarci kako treba i osvajale su se titule. Ali posle ovoga mislim iskreno da košarka u Srbiji mora da se ugasi i da ovde postoje samo Zvezda i Partizan. Mnogo sam nervozan jer ne volim da gubim, ali sve što sam rekao mislim. Na pitanje da kaže konkretnije na šta misli Marinović je nastavio:- Šta da vam kažem. Koga ovo više zanima. Publiku ništa više ne zanima. Sve pare su u Beogradu ostali centri ne preživljavaju. Ovo nema nigde. Ovo sve nisam imao nameru da kažem, nisam ni hteo da dođem na ovu konferenciju. Kažu dobro smo igrali borili smo se. Ako ovako moram da se borim na terenu, daj onda da idemo na Kosovo da se borimo. Ne znam šta vam nije jasno. Jeste li gledali utakmicu? Ili hoćete mene da naterate da pričam o sudijama. Neću. Ja verujem da su oni ljudi pod najvećim pritiskom, ali ovaj kriterijum ne nedopustiv.