samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Ninković: Sada sam ozbiljniji, nadam se da će tako biti i ubuduće By: [Glasnik] Date: Februar 07, 2014, 07:44:06

Ninković: Sada sam ozbiljniji, nadam se da će tako biti i ubuduće

OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA: BELEKMNOGO puta se u poslednjih godinu i kusur dana dešavalo da Nikola Ninković neki gaf ili glupost popravi dobrom partijom, a nisu bile retke situacije kada je bilo obrnuto. Umeo je mladi buntovni fudbaler i brže nego što su treneri davali pohvalne izjave na njegov račun da ih demantuje nekim nepromišljenim potezom.   Posle meča sa Hajdukom trener Nikolić je “sipao” pohvale na račun veziste uz nadu da će ih razumeti na pravi način i da će mu predstavljati podstrek za dalji rad. – Trudim se maksimalno, a tu utakmicu sa Hajdukom sam doživeo kao dobar trening. Da se ne ponavljam, ali zaista sam rešio da budem ozbiljan i ispoštujem sve što se traži od mene. U tome zasada uspevam, nadam se da će tako biti i ubuduće – kaže Ninković. Ninkovićevi “ispisnici” su već stekli i zavidno internacionalno iskustvo, a i on je tokom zime imao priliku da se otisne preko granice. Ipak, ponuda turskog Genčlerbirligija nije delovala dovoljno primamljivo. – Uz dužno poštovanje tog kluba, verujem da ću moći da pronađem bolji angažman. Skoncentrisan sam na nastavak prvenstva, pa ćemo videti kakva će biti situacija posle, verujem, mnogo bolje polusezone ili naredne zime.