samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Mladen Krstajić: Bio sam na nišanu By: [Glasnik] Date: Februar 04, 2014, 04:00:19

Mladen Krstajić: Bio sam na nišanu

TUZLA – Noge su mi se odsekle kada sam u Kristijanovoj ruci video pištolj. Bio sam na vratima, faktički njegova prva meta, dok je on nameravao da priđe Amiru Kovačeviću, rekao je proslavljeni fudbaler Mladen Krstajić, u nastavku suđenja Amiru Kovačeviću (43), prenose banjalučke „Nezavisne novine“. Kovačević je optužen za ubistvo Kristijana Botića (37), 9. septembra 2013. godine u blizini motela „Rojal“ u Tuzli. – U Tuzlu sam došao na poziv vlasnika „Rojala“ koji je slavio rođendan ćerki. Dok sam pevao Botić mi je uzeo mikrofon i rekao da sam mnogo bolji fudbaler nego pevač – ispričao je Krstajić i rekao da je tad napustio objekat. On je kazao da je ispred „Rojala“ Botić fizički napao Kovačevića, nakon čega su Krstajić i Kovačević otišli u sobu. – Botić je navaljivao da uđe, ali smo ja i kum Nenad Tomić uspeli da ga odgurnemo i zaključamo vrata. Ključ se slomio u bravi. Kovačević je bio prestravljen. Odlučio je da izađe kroz prozor. Posle desetak minuta u sobu je došao Tomić i ispričao mi šta se dogodilo – kazao je Krstajić.