samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Raduljica: Svaki novi duel za mene je izazov By: [Glasnik] Date: Januar 28, 2014, 13:15:23

Raduljica: Svaki novi duel za mene je izazov

Milvoki je doživeo težak poraz od Los Anđeles Klipersa na svom terenu (114:86). Srpski centar Miroslav Raduljica (11 poena i 6 skokova za 23 minuta) smatra da su i on i cela ekipa mogli mnogo bolje, pa u svom stilu, bez previše emocija, pokušava realno da sagleda sliku o onome što se dešavalo na terenu. – Bilo je teško igrati. Rezultat nije možda realan, ali veći je utisak što nismo igrali na način na koji smo očekivali. Odigrali smo užasnu utakmicu. Pravili smo greške kojih nije trebalo da bude. Ja sam isto grešio u pine rolu i odbrani. Idemo dalje. Ova loša partija ne sme da nas poremeti. Moramo da je zaboravimo, budemo čvrsti za sledeći duel. Novinare u svlačionici Baksa zanimalo je i kako je ruki iz Srbije doživeo duele sa dokazanim NBA zvezdama: Andreom Džordanom i Blejkom Grifinom?- To su momci koji već dugo igraju u NBA ligi, dobri su igrači i svakom protivniku predstavljaju izazov. Bilo je interesantno, za mene još jedno vredno iskustvo. Debi sezona u NBA ligi bliži se kraju za Miroslava Raduljicu. Još tri meseca i eto njega među svojima, kojih se od septembra bašuželeo. S nestrpljenjem isčekuje dan kada će se ponovo videti sa porodicom i prijateljima, aliobaveze ga ni u Beograduneće zaobići -srpski centar je sa svojim drugom i pobratimom Markom Kešeljem otvorio Health club – teretanu, igraonicu i lekarski centar Life active.