samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Vujošević: Bogdanovića sam izbacio iz tima zbog nediscipline, Tepić osetio bol u predelu zadnje lože By: [Glasnik] Date: Januar 28, 2014, 00:15:46

Vujošević: Bogdanovića sam izbacio iz tima zbog nediscipline, Tepić osetio bol u predelu zadnje lože

DUGO su posle utakmice navijači Partizana i pored poraza od MZT u “Pioniru” (Izveštaj sa meča pročitajte OVDE), pružali podršku “ranjenom” timu crno-belih.  – Zahvalio bih se publici koja nas na takav način, a takođe i brojem na koji dolazi na mečeve, podržava. Ostali smo joj dužni. Bez obzira na specifične okolnosti, povrede (Vesterman, Bertans, Milosavljević) i bolesti (Gagić i Milutinov igrali pod temperaturom), morali smo da pružimo više. Jednog momenta taj pristup, koji nije bio dovoljno dobar, prešao je u paniku. Nismo nalazili rešenja… – rekao je trener Partizana Duško Vujošević.   Po povratku na parket između dva poluvremena u timu crno-belih nije bilo Bogdana Bogdanovića, dok je Tepić izašao iz igre nekoliko minuta pre kraja.   – Bogdanovića sam izbacio iz tima, zbog nediscpilinovanog ponašanja. Tepić je osetio bol u predelu zadnje lože – objasnio je šef stručnog štaba crno-belih, kojima se porazom od MZT komplikuje sitiuacija na tabeli…  MIHAILO Andrić odigrao je najbolju utakmicu u seniorskom dresu, ali nije imao sreću da je “potpiše” trijumfom.    – Igrali smo solidno prvo poluvreme. U drugom je došlo do pada. Rival je ubacio neke šuteve i pobedio. Ostaje nam da se vratimo boljem treningu i pokažemo reakciju u sledećim utakmicama.