samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Ivanovićeva: Venus ima sjajan servis By: [Glasnik] Date: Januar 03, 2014, 19:16:03

Ivanovićeva: Venus ima sjajan servis

Finale Oklenda će konačno da donese trofej jednoj od dve nekada prve igračice sveta, koje na titulu čekaju jedna skoro tri godine, a druga dve. Ana Ivanović ili Venus Vilijams? Pitanje, koje će da donese odgovor u subotu ujutru po našem vremenu na Novom Zelandu.- Znam šta je Venus u stanju da odigra. Ona je pokazala dobru formu ove nedelje. Igrala sam u prošlosti sa obe sestre Vilijams, koje imaju odličan servis i ako ih on služi mogu lako da budu nadmoćne. Nema sumnje da me očekuje težak meč, ali u prošlosti sam dobila neke takve duele i stvarno se radujem velikom izazovu, a to je finale VTA turnira – rekla je Ana Ivanović, koja je u dosadašnjoj karijeri uspela samo jednom da savlada Venus Vilijams i tu na Australija openu 2008. godine.Prokomentarisala je srpska teniserka i polufinale protiv Kirsten Flipkens (detalje sa tog meča možete da pročitate OVDE).- Prvi set protiv Belgijanke je stvarno bio savršen, gotovo bezt greške. Servirala sam dobro, bila agresivna… U drugom setu sam opet bila dobra, ali je Kirsten bila bolja, naročito na servisu. To je prebacilo pritisak na mene, ali na kraju sam uspela da se izborim i plasiram se u finale- zaključila je Ana Ivanović.