samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Rašović: Ispravljamo greške u igri By: [Glasnik] Date: Novembar 30, 2013, 19:16:24

Rašović: Ispravljamo greške u igri

Trener fudbalera Partizana Vuk Rašović rekao je da je zadovoljan pobedom nad Spartakom (2:0) kojom su crno-beli sačuvali prvo mesto na tabeli i počeli da ispravljaju pojedine greške u igri.- Žao mi je što smo opet igrali bez publike, pružili smo veoma dobru partiju, u većem delu smo kontrolisali meč, doduše imao je i Spartak nekoliko šansi. Mislim da smo zasluženo pobedili. Raduje me igra Malbašića i još nekih fudbalera, ali pre svega to što je cela ekipa igrala dobro i što nismo bili nestrpljivi. Polako ispravljamo određene greške u igri – rekao je Rašović posle meča.On je pohvalio igru Nikole Ninkovića, kao i Ivana Šaponjića, koji je sa 16 godina, tri meseca i 28 dana postao najmlađi debitant u istoriji kluba.- Nisam razmišljao da će postati najmlađi debitant, namestila mu se situacija, drago mi je što je dobio priliku, jedino mi je žao što nije postigao gol na debiju – rekao je Rašović.Trener Spartaka iz Subotice Dragan Kanatlarovski čestitao je Partizanu na pobedi.Izveštaj sa utakmice Partizan – Spartak možete pročitati OVDEPreostaje nam da u poslednjem kolu dođemo do pobede i završimo sezonu na dobrom mestu na tabeli. U prvom poluvremenu Partizan je bio bolji rival, a u drugom smo to bili mi. Nismo uspeli da postignemo gol, a kada je tako, na kraju stigne kazna. Bio je ovo dobar meč, jedino je falila publika na tribinama – rekao je Kanatlarovski.On nije želeo da komentariše suđene, jer nije mogao da vidi da li je bio penal i dodao da možda nije postojao prekršaj koji je prethodio drugom golu Miloša Jojića iz slobodnog udarca.