samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Traore: Poštovanje za igrače Partizana. Leo: Ponosan sam na tim By: [Glasnik] Date: Novembar 29, 2013, 19:16:09

Traore: Poštovanje za igrače Partizana. Leo: Ponosan sam na tim

Jedan od najiskusnijih košarkaša Nantera Ali Traore bio je veoma raspoložen posle meča i pobede nad Partizanom (62:61).Nesuđeno prošlosezonsko pojačanje Crvene zvezde, pokazao je i ljudsku veličinu pošto u velikoj pobedi, kojom je prvak Francuske došao veoma blizu plasmana u Top 16, nije zaboravio da čestitima rivalu na prikazanoj partiji.- Imam najveće poštovanje prema igračima Partizana. Bez obzira na to koji igrač im je povređen borili su se kao ludi – napisao je na “Tviteru” Traore i o meču dodao:- Ostvarili smo ogromnu pobedu. Bilo je teško, ali nismo odustajali i izborili smo trijumf srcem. Hvala navijačima za atmosferu.Jedan od razloga poraza crno-belih leži i u povredi prvog plejmejkera Lea Vestermana. Potencijalnom reprezentativcu Francuske nije lako bilo gledajući sa strane borbu saigrača.- Ponosan sam na moj tim… Teško je biti sa strane i nemati mogućost da pomognete saigračima… Veliko poštovanje Nanteru – napisao je na društvenoj mreži Vesterman.