samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Stojković: Uskoro ću stići i Bearu! By: [Glasnik] Date: Novembar 13, 2013, 19:16:08

Stojković: Uskoro ću stići i Bearu!

OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČADUBAIOD prekobrojnog, neželjenog do slavljenika. Dug je put prešao Vladimir Stojković u dresu najdražih boja za sve ove godine. Ipak, u petak će uz širok osmeh izaći na teren protiv Rusije, jer će mu to biti jubilarni, 50. nastup za našu reprezentaciju! Ima čime da se pohvali, ali i čega da se seti kada krene da vrti film unazad…Imaće Stojković, dakle, poseban motiv protiv „zbornaje“, daće „200 odsto“ mogućnosti da mu se mreže ne trese na dan zlatnog jubileja.- Drago mi je što stižem do broja od 50 utakmica, lepa je to brojka. Ali, nemam nameru da ovde stanem, želja mi je da dostignem najpre Vladimira Bearu, koji je jedini od golmana ispred mene – priča, vidno zadovoljan Vladimir Stojković. – Da budem iskren, trebalo je davno da preskočim taj broj. Da nije bilo raznih okolnosti, da nisam bio otpisan u jednom momentu, do sada bih skupio 75 nastupa za reprezentaciju.Srpski čuvar mreže je svestan da mu sutra Rusi neće davati popust zbog jubileja. „Zbornaja“ se sprema za nastup na Svetskom prvenstvu, sabira svaki gol, za novi gram samopouzdanja na tom putu.- Ne da ne očekujem predah u petak na terenu, već verujem da ću imati pune ruke posla. Napadaće Rusi, napadaćemo i mi, jer želimo da nastavimo dobar niz rezultata iz prošlog meseca. Igraćemo na pobedu. Zato sam siguran da će biti lepa utakmica. Drago mi je što u poslednje vreme redovno igramo protiv jakih reprezentacija – naglašava Stojković.