samo-opusteno Blogovanje
Pages: 1
U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Oktobar 28, 2013, 22:58:38
I tako, sedim ja sa komsinicom danas popodne, gledamo Sulju, uzdisemo za Bali-begom, prehladjene i virusne - osudjene jedna na drugu do daljnjeg. Obe u izdanju kao da nas je obradio Fredi K. pa odjednom dobio napad samilosti, obe u nekoj blagoj ravnodusnosti prema svetu. A, onda je neko zazvonio. Odvucem se nekako do vrata, vec na izdisaju (ovaj virus je stvarno strasan), otvaram vrata i dozivim blazi slog. "Dobar dan, ja sam vas novi komsija. Mogu li da pozajmim od vas kljuc od zgrade, gazda mi jos nije doneo nas. Trebamo da unesemo namestaj sad." Na vratima mi stoji lik kao iz reklame. Zemljo Srbijo otvori se i progutaj me....
Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Oktobar 29, 2013, 19:49:08
Dan drugi useljavanja komšija iz pakla...
Uspeli su da pozajme sve što se dalo pozajmiti, više im ne dam ništa! Tandrču jutros od 9 i skakuću mi po živcima u ritmu muzike za ples, sa sve Prljavim kazalištem, Film-om, Dugmetom i Oliverom Mandicem na vol.20. Ne znam ko od njih trojice pati za Marinom (da, trojica ih je), ali taj pati kao patika nika... Svo ushićenje za novim komšijama je splaslo i čini mi se da Ana sa šestog i baba Mira sa trećeg kuju planove da ih eliminišu... Ostaje da se vidi šta će biti do daljnjeg...
"""oooouuuuoooouuuu, napolju hladne kiše paaadajuuuu, paaaadajuuuuu...."""  :banghead
Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Oktobar 30, 2013, 17:23:11
Useliše se... Život se nastavlja tamo gde je nit prekinuta... A, onda mi se zec upiškio na bele pantalone...

Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Novembar 05, 2013, 23:05:01
Ja ne znam da li se neko "tamo gore" dobro zeza na moj račun, ili je moja karma u žestokom disbalansu.
Cimer je objavio da se seli. A, račune još nije platio. Haos u najavi... :banghead
Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Novembar 09, 2013, 00:06:49

Aaaaaaaaaaaaahhahahahahhahahahhahahahahahahahahahaha
Boze, jedva cekam ovo da gledam!!!
Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Novembar 09, 2013, 22:07:54
Mogu da kažem da mi je danas bio jedan od retko dobrih dana ove nedelje. Baš lep, sunčan dan. Javio se, zvao je... A, ja sam iskulirala poziv. Onaj sekund kada prelomiš u sebi i znaš da je to to - kraj. A, to zna i on. Odgledaš telefon dok zvoni i počešeš levi dlan... Olakšanje, pa malo tuga. A, onda ti je svejedno.... ;)

Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Novembar 09, 2013, 22:29:06

Muzika za spremanje za provod...  :music
Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Novembar 11, 2013, 00:21:43
Onaj trenutak u nedelji kada shvatiš da je sutra ponedeljak.... Oh, maaajjjj....  :ops
No, nema ni veze.... Subota je bila dobra, te mi nije dalje baš puno ni bitno šta je sutra. A, danas ceo dan bleja sa Tadijom (koji ima 4 meseca i mislim da je najsladje dete na svetu), koji je provalio da meni nije teško da ga ceo dan nosam tamo-amo i da pevam bez prestanka "mali moj mačak, rep mu je dugačak, malo moje mače svud po kući skače"... Što je on, naravno, iskoristio maximalno. Inace, svaki put kada hoće da mi kaže koliko je srećan što ga šetam i gnjavim kaže mi "GU gu ugu gugugu aaaauuuu" (ako se neko razume u bebeći - izvol'te, prevedi!). Život, u stvari, ima smisao... :D

Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Novembar 12, 2013, 18:46:40
Znaš onu dođe maca na vratanca? Uvek je tako u životu. Mi koji znamo da čekamo, dočekamo svojih 5 minuta... Kad tad... ZIVOT JE LEP...

Probali smo, nije išlo - što želiš više... Pusti me, ma baš si dijete, daj mi da dišem! Meni treba muška ruka bolje je tako, molim te, idi!!! Ostavi sve ovako....
Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Novembar 13, 2013, 22:21:27
Nekada davno delila sam ljude na dobre i loše... Valjda kada si naivan i mlad sve prolazi.... Sada znam da su svi ljudi sivi... samo, neki ponekad pokažu i neku i boju... Pa, makar bila i crna, boja je.....

Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: jocki Date: Novembar 13, 2013, 22:22:55
Ja nikada nisam bio covek koji prikuplja razbijene delove i lepi ih jedan uz drugi pa zatim govori da je skrpljena stvar isto sto i nova. Sto je razbijeno - razbijeno je , i ja vise volim da se toga secam onakvog kakvo je bilo kad je bilo najbolje , nego da ga krpim i dok sam ziv gledam slepljena mesta.
Odg: U zemlji iza ogledala... :-) By: Petrijaa Date: Septembar 20, 2018, 14:03:31
hahah, pa jesi uzela bar broj telefona komšije ti?  :khm :khm