samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Stojanović: Prokockali smo mnogo prilika, malo je bod By: [Glasnik] Date: Oktobar 27, 2013, 00:15:07

Stojanović: Prokockali smo mnogo prilika, malo je bod

Trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović žali što njegov tim nije uspeo da osvoji sva tri boda na gostovanju Radničkom u Nišu (1:1).- Prokockali smo niz prilika, a onda je jedan bod malo. Mislim da nas nije ni htelo pored silne želje da se upišu tri boda. Nismo delovali moćno prilikom poslednjeg pasa, a ponekad smo i žurili da što pre stignemo do prednosti. Domaćin je znao da se dobro organizuje u defanzivi i šteta je što nismo uspeli da dobijemo. Sada treba da se odmorimo i sledi nam u sredu Kup – rekao je Stojanović.Strateg Radničkog Dragoljub Bekvalac smatra da je podela plena realan ishod.- Ostvarili smo plan. Nije malo protiv Zvezde kada se osvoji bod. Moji igrači su se borili do poslednjeg minuta i znali smo da pariramo rivalu, koji je imao prilike i inicijativu. Mislim da je publika mogla da uživa u dvoboju, a sada nam sledi kratak odmor i onda se spremamo za meč sa Partizanom u Kupu – istakao je Bekvalac.