samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Stanković: Ne pričam s Manćinijem By: [Glasnik] Date: Oktobar 26, 2013, 19:17:40

Stanković: Ne pričam s Manćinijem

Među trenerima koji su obeležili sjajnu karijeru Dejana Stankovića nalazi se i Roberto Manćini, ali, gostujući u emisiji „Stop i gol“ na italijanskoj televiziji, legenda Intera je otkrio da od 2007. godine nije u najboljim odnosima s bivšim trenerom. Razlozi za razdvajanje dva (bivša) prijatelja nisu otkriveni, ali naš rekorder po broju nastupa u dresu reprezentacije kaže da i dalje voli i poštuje aktuelnog stratega Galatasaraja.- Razišli smo se, rekli „zbogom” jedan drugom još 2007. Želim mu sve najbolje u Galatasaraju – rekao je Stanković. – Da li smo imali sukob? Ne. Bilo je neke rasprave između nas, ali ga i dalje veoma cenim.Stanković je apostrofirao odnos koji ima sa Žozeom Murinjom i naklonost ka nekadašnjim saigračima argentinskog porekla:- Dobar sam prijatelj s Murinjom, baš kao i sa igračima koji su igrali sa mnom u Interu, a došli su iz Argentine.Voditeljka Federika Fontana, kojoj ove sezone u radu pomaže as italijanskog fudbala Ćiro Ferara, pitala je Stankovića i o novom treneru Intera Valteru Macariju…- Macari je trener radnik, kod koga igrači znaju zadatke, kako da se kreću s loptom, bez nje… Takav trener bi mi odgovarao, ali sad to više nije važno, jer sam otišao u penziju – zaključio je naš reprezentativni rekorder.