samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Stojanović: Ako je krivica samo moja sve je jasno! Igrači prave greške kao da su u pionirima By: [Glasnik] Date: Oktobar 07, 2013, 00:17:16

Stojanović: Ako je krivica samo moja sve je jasno! Igrači prave greške kao da su u pionirima

Trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović posle poraza od Čukaričkog ima muku više i pored mnogobrojnih problema u ekipi i klubu.- Čestitam Čukaričkom na pobedi. Imali su sve što mi nismo: srce, hrabrost, odgovornost… Pokazali su kompaktnost, dok mi nismo uspeli u našim namerama. Kako god iskombinujem u poslednjoj liniji neko napravi grešku, kao da je u pionirima. Zadnja linija je od starta problem i neću zbog toga da tražim alibi. Domaćin je znao da nas kazni – kaže Stojanović.Strateg crveno-belih želi da razgovara se čelnicima kluba i sačeka odluku oko statusa na klupi.- Ne znam kada ćemo da pričamo, a ako je krivica samo moja odluka je jasna. Neću da bežim i hoću da se stvari stave na vagu i vidi kako i šta dalje. Nisam od onih koji hoće da se kriju i pored činjenice da smo izgubili ima još mnogo da se igra. Problemi postoje, ali ne znam razloge da se na treningu “ratuje”, a na utakmicama ne pokazuje maksimum. MILOJEVIĆ: NE ZNAM KOJI SU NAM DOMETITrener Čukaričkog Vladan Milojević:- Pokazali smo da smo disciplinovana ekipa. Uvek imamo respekt prem rivalima i tako je bilo sa Zvezdom. Ipak, teren je merilo i hoću da čestitam mojim momcima. Rekao sam da želimo da budemo ovde gde jesemo. Imamo svoj put kojim želim da nastavimo. Zvezdi želim sve najbolje, a nama ostaje da uživamo samo jedan dan i da i dalje imamo ovakav pristup. Naše domete ne znam, ali je lep osećaj i mi se okrećemo novim izazovima – istako je Milojević.