samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Kinsi upozorio novinare: Ne izgovarajte Duletovo ime, možda ponovo počne trening By: [Glasnik] Date: Septembar 27, 2013, 13:19:05

Kinsi upozorio novinare: Ne izgovarajte Duletovo ime, možda ponovo počne trening

Kaže da nije navikao na situaciju da bude najstariji igrač u sastavu, ali i da jedva čeka da sezona počne. Sve uz izvinjenja novinarima na „Evroliginom medija deju” jer nije stigao da se ošiša i obrije, Terens Kinsi je bio više nego otvoren. – Hteo sam da budem onakav kakav sam obično za prvi susret sa srpskim novinarima, ali nisam stigao. Izvinite, obično sam kratko ošišan i uvek obrijan. Sreća, pa mi brada ne raste toliko brzo – kroz smeh je pričao Partizanov Amerikanac. U očekivanju početka sezone, uz obaveznu priču o želji da zaigra pred Partizanovim navijačima, koje je okarakterisao kao najbolje u Evropi, Kinsi je otkrio i da u „Pioniru” možemo da očekujemo i njegovu lepšu polovinu – poznatu pevačicu Oliviju. – Ma čudi me što me još nije zvala dok sam pričao sa vama. Naravno, biće i ona u Beogradu – bez mogućnosti da sakrije osmeh, rekao je Kinsi. Način na koji je sumirao dosadašnji rad sa Duškom Vujoševićem najbolje govori kako se Kinsi oseća u Beogradu. – Izgovarajte Duletovo ime tiše. Ne, ozbiljno, možda ponovo počne trening. Sjajan je trener i za sada ima strpljenje za mene jer još ne znam sve akcije. Uvek je tu da me ispravi, kaže gde grešim. Ali, ne izgovrajte njegovo ime – ponovo je kroz smeh objasnio Amerikanac.PAVLOVIĆ NAJBOLjI MOMAKKada je objavljena vest da je Terens Kinsi potpisao za Partizan, o tome kakav je igrač za naš list je pričao Saša Pavlović. A šta Kinsi kaže o momku iz Bara? – Nismo skoro pričali, ali kada sam došao u Klivlend on je bio prvi igrač koji je došao i objasnio mi kako stvari funkcionišu u NBA ligi. On je zver na terenu, jak je, atleta, odlično šutira trojke. Van terena on je pošten momak, iskren, pravi porodičan tip – sa mnogo oduševljenja u glasu pričao je Kinsi.