samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Mihajlović: Nisu krivi ni trener ni igrači, već oni koji su ih doveli u Zvezdu By: [Glasnik] Date: Septembar 23, 2013, 19:15:10

Mihajlović: Nisu krivi ni trener ni igrači, već oni koji su ih doveli u Zvezdu

Selektor Srbije Siniša Mihajlović nosio je dres Crvene zvezde u danima kada je klub iz Ljutice Bogdana bio na krovu sveta. Ipak, za vreme vođenja srpske reprezentacije nekadašnji as crveno-belih nema blagonaklon stav prema sadašnjem rukovođenju nekadašnjim prvakom Evrope i sveta. – Najmanje su krivi trener i igrači. Pre tri meseca sam rekao da u Zvezdi rezultat ne bi napravili Murinjo i Kapelo. Suština je u odgovoru na pitanje: ko vodi Zvezdu? Mihajlović je jasno označio najodgovornije za trenutno stanje na “Marakani”. – Ko je upravu tu doveo, kako su onda oni postavili direktora, ko je seklektirao igrače? Najlakše je promeniti trenera, ali to verovatno ništa neće promeniti, jer je problem u upravi. Znate, Bata Đora je umeo da kaže: “Sine, nemoj ti da mi se pravdaš što nisi igrao dobro, kriv sam ja što sam te zvao”. Tako je i u Zvezdi, uprava snosi najveću odgovornost – istakao je selektor Srbije.