samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Trener Černomoreca: Ako treba, izginućemo na “Marakani” za prolaz By: [Glasnik] Date: Avgust 05, 2013, 21:15:12

Trener Černomoreca: Ako treba, izginućemo na “Marakani” za prolaz

Strategu ukrajinskog Černomoreca ne nedostaje samopouzdanja pred revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Crvene zvezde. Posle trijumfa od 3:1 u prvom meču, odigranom prošle nedelje u Odesi, istakao je da će njegovi izabranici pronaći način da zadrže prednost stečenu u prvom meču. – Odigrali smo nekoliko jako teških utakmica u poslednje vreme, preživeli smo ogroman pritisak sa svih strana, a igrači su istrpeli puno toga. Uz to, imali su vrlo malo vremena za oporavak. Imamo sve što je potrebno da Zvezdu izbacimo iz kvalifikacija, čak i ako mnogi misle da nismo sposobni da to uradimo, mi ćemo učiniti sve što je u našoj moći. Ako treba da izginemo na „Marakani“, neka tako i bude – rekao je Roman Grigorčuk, ne želeći da se upušta u prognoze konačnog rezultata beogradskog meča, koji se igra u četvrtak od 20.30. – Nikada nisam voleo da predviđam rezultate utakmica, to je nešto što može negativno da utiče na sve nas. Ja samo znam da nas čeka jedna jako teška utakmica. To mogu da potvrdim – istakao je Grigorčuk.