samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Grbić: Neću da obećavam golove u derbiju, došao sam zbog Lige šampiona By: [Glasnik] Date: Jul 15, 2013, 19:16:03

Grbić: Neću da obećavam golove u derbiju, došao sam zbog Lige šampiona

Novi fudbaler Partzana Petar Grbić rekao je da je presrećan što je postao član šampiona Srbije i otkrio da je zbog mogućnosti da zaigra u Ligi šampiona odbio i finansijski bolje ponude. – Presrećan sam zbog dolaska u Partizan, imao sam i finansijski bolje ponude, ali zna se šta su crno-beli u srpskom fudbalu. Došao sam zbog sedme uzastopne titule, ali i zbog želje da igram u Ligi šampiona – rekao je Grbić na zvaničnoj promociji u Humskoj. Napadač, koji je prošle sezone u dresu OFK Beograda skrenuo pažnju, pre svega golovima protiv Crvene zvezde, istakao je da se nada kako će nastaviti tradiciju. – Kad sam prošlog leta dolazio u OFK Beograd rekao sam da su utakmice sa Zvezdom i Partizanom one na kojima pravi igrač mora da se pokaže. Golovi protiv Zvezde su me preporučili, neću ništa da obećavam, ali se nadam da ću nastaviti tradiciju – rekao je crnogorski reprezentativac. Sportski direktor crno-belih Albert Nađ izrazio je zadovoljstvo što je Grbić stigao u Humsku. – Veliko je zadovoljstvo što je Petar došao u najbolji klub na Balkanu. Njegovim dovođem smo pokazali da smo ozbiljan klub i verujem da će nam doneti ono što svi očekujemo od njega – izjavio je Nađ. I trener Vuk Rašović istakao je da je Grbić igrač po njegovom ukusu. – Grbić je bio moja želja od pre mesec dana, toliko dugo smo i bili u kontaktu sa njim. Želeli smo da dovedemo dva dobra bočna igrača i to smo uspeli sa njim i Malbašićem – naveo je Rašović. Grbić je u Partizan stigao na jednogodišnju pozajmicu iz Olimpijakosa i naredne sezone nosiće dres sa brojem 24.