samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Martinović: Partizan najbolji na Balkanu By: [Glasnik] Date: Jun 29, 2013, 19:16:49

Martinović: Partizan najbolji na Balkanu

IZNENAĐENJE za sve, pa i predstavnike medija na Pohorju bilo je pojavljivanje Dušana Martinovića, u petak negde oko ponoći na recepciji hotela “Arena”.Ovaj 25-godišnji zadnji vezni, koji je poslednje tri godine proveo u Borcu došao je među crno-bele na probni rad.- Pokušaću da se nametnem Rašoviću. Verujem da će sve proteći u najboljem redu i da ću uskoro potpisati ugovor sa Partizanom. Stigao sam u najbolji klub na Balkanu, momci su me fenomenalno primili. Došao sam na Vidovdan u Partizan, valjda je to dobar znak – uz osmeh je prokomentarisao Martinović.Tokom karijere Martinović je nosio dresove Mačve, Kolubare, OFK Beograda, Napretka i Borca.- Nisam stigao da razgovaram sa sportskim direktorom Nađom. Samo su me obavestili da krećem na pripreme. Očekujem brzu aklimatizaciju, jer dobro poznajem braću Šćepović, sa Kneževićem sam igrao u Borcu, a Ninković je kao i ja iz Bogatića. Obećao je da će mi “čuvati leđa” – završio je Martinović.