samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Stojadinović: U Zvezdi, bio to moj ili nekoga drugog sin, neće igrati preko veze! By: [Glasnik] Date: April 14, 2013, 19:16:52

Stojadinović: U Zvezdi, bio to moj ili nekoga drugog sin, neće igrati preko veze!

TRENER Sa Pinto je rekao šta je imao, na redu je Upravni odbor Crvene zvezde koji će rešavati status mladog Stefana Mihajlovića. Iako ima samo 18 godina, sin proslavljenog golgetera Radmila Mihajlovića dopustio je sebi da samovoljno napusti trening u petak, čim je uvideo da neće biti u startnih 11. Portugalac više ne računa na njega, a Stefanov otac optužio je sportskog direktora Zvezde Zorana Stojadinovića da je upravo on protiv njegovog sina.- Nemam nameru da se bilo kome pravdam. Dok sam ja u klubu za Zvezdu niko neće igrati preko veze, pa bio to moj sin ili sin nekoga drugog. To će se odnositi i na prvi tim i na omladince i meni je savest potpuno mirna. Ali ne znam da li je i Stefanovom ocu, kada su omladinci u pitanju – rekao je Stojadinović za „Novosti“.Naglašavajući da je i pre dolaska na „Marakanu“ bio spreman na napade i optužbe sa raznih strana, sportski direktor se osvrnuo i na reči Mihajlovića da on radi Pintov posao…- Vidim da priča kako ja sastavljam tim jer Pinto ne poznaje igrače. Super ako je tako, onda mi ne ide loše, četiri pobede zaredom… Ispade da sam odličan stručnjak…Da je odstranjivanje Mihajlovića izričita odluka Sa Pinta, Stojadinović potvrđuje i neprijatnim razgovorom koji je imao sa šefom struke…- Trener mi je u petak rekao da se Mihajlović spakuje i ide iz prvog tima. Želeo sam da sačekamo ponedeljak, da se možda malo strasti smire, da ne sečemo preko noći. Ali, već u subotu posle ručka Pinto me je pozvao i vrlo ljutito upitao zašto je Stefan tog jutra trenirao s igračima koji nisu bili u sastavu za Spartak. Iskreno, nisam ni znao za taj trening, a trener je očigledno izričit u svom stavu. Upravni odbor će rešiti status Mihajlovića, ali mislim da je povratak u omladince realna opcija – kaže Stojadinović.