samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Kojić: Najbolji smo pod pritiskom, večiti derbi neće odlučivati šampiona! By: [Glasnik] Date: April 12, 2013, 00:15:49

Kojić: Najbolji smo pod pritiskom, večiti derbi neće odlučivati šampiona!

PAUZA Aleksandra Mitrovića zbog četiri žuta kartona, ponovo vraća u žižu pojačanje crno-belih iz zimskog prelaznog roka Nemanju Kojića. Mladi napadač je ovog proleća u tri navrata tresao protivničke mreže i sada kada je crno-belima najteže posle tri vezana kiksa, sve oči navijača Partizana će sutra u Ivanjici biti uprte u njega.- Od mene se uvek očekuju golovi i to je nešto sa čime sam naučio da se nosim, kako u Radu, tako i sada u Partizanu gde je pritisak mnogo veći. Mogu da kaže da mene pritisak pokreće i da mi je čak i lakše da igram u situacijama koje donose veću tenziju. Kad je teško u meni se nekako skupi sva energija i zato jedva čekam da počne meč u Ivanjici – kaže Kojić.Šest dana bilo je dovoljno da se izbistre glave, uveravao je Kojić, tvrdeći da su svi krediti potrošeni, a da će se iskupiti već u subotu u Ivanjici. Javor nikada u svojoj istoriji nije savladao Partizan.- Kada si u manjem klubu i igraš protiv Partizana i Zvezde nikad se ne štediš, to je idealna prilika za afirmaciju. I zato verujem da će protiv nas igrati u najjačem sastavu iako ih tri dana kasnije očekuje najznačajnija utakmica u istoriji kluba. Verujem da ćemo pobediti i ući u novu seriju kao sa početka proleća. Večiti derbi na našem stadionu neće odlučivati šampiona – kategoričan je napadač crno-belih.