samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Severina se na koncertu ljubila sa plesačicom By: [Glasnik] Date: Mart 30, 2013, 22:06:31

Severina se na koncertu ljubila sa plesačicom

POZNATA hrvatska pevačica Severina u subotu veče odlučila je da “zapali” Beograd. Nezapamćena gužva bila je već na samom ulazu u halu, jer se čekalo 45 minuta da bi se ušlo.U prepunoj “Kombank areni” kakva nije bila ni kad su nastupali Merlin, ili neki drugi poznati pevači, popularna Seve pojavila se sa pola sata zakašnjenja, ali je već početkom koncerta opravdala povrenje publike.Obučena u crni kostim, koji je samo još više istakao njenu fantastičnu figuru, Seve je nastup započela hitom “Italiana”. Svaku pesmu publika, sastavljena mahom od devojaka, pevala je na sav glas, zbog čega im se pevačica zahvalila.- Napunili ste mi srce radošću i hvala vam. Nadam se da će vam se naš program svideti- rekla je Severina.Inače pevajući baladu “Mili moj”, Seve je izvela je mini kabare. Tokom pesme izazvala je reakcije punlike jer se poljubila sa jednom od plesačica. Svaku pesmu prate vriska i glasovi publike prezadovoljne scenografijom i ozvučenjem na koncertu…Za pesmu “Grad bez ljudi” Severina je promenila kostim. Pesmu je otpevala “viseći” na žicama, drhtavim glasom, da bi, ne mogavši da suzdrži emocije, zaplakala. Dok su joj se suze slivale niz lice, publika je pevala u isti glas.- Seve mi te volimo – vikale su devojke iz publike, dok je ona stajala na bini i posmatrala ih.Uskoro opširnije….