samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Poleksić: Kako neko može da kaže da sam prodao meč protiv Liverpula, to je utakmica moje karijere By: [Glasnik] Date: Februar 06, 2013, 16:53:23

Poleksić: Kako neko može da kaže da sam prodao meč protiv Liverpula, to je utakmica moje karijere

Nekadašnji golman Debrecina Vukašin Poleksić demantovao je u engleskim medijima da je učestvovao u nameštanju rezultata na meču koji je mađarski klub igrao protiv Liverpula pre četiri godine u Ligi šampiona.- Svako ko je gledao tu utakmicu znaju da su sve ove priče najobičnija glupost – rekao je Poleksić, dodavši da je on, i pored poraza (1:0), odlično obavio svoj posao. – Odbranio sam nekoliko udaraca fudbalerima Liverpula: “jedan na jedan” Rijeri, pa Toresov pokušaj, Džeradov… Svega se sećam. Kako neko uopšte može da kaže da sam prodao tu utakmicu? Pa to je bio najveći meč u mojoj karijeri. Crnogorski čuvar mreže naglasio je da on zna da je “čist”, dodavši da samo brine da će ljudi poverovati u sve što su pročitali ovih dana.- Liverpul je za mene uvek bio najveći klub. Volim ga i ne mogu da verujem šta ljudi pričaju o meni – u dahu je završio Poleksić.

[Izvor]