samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Savić i u Nemačkoj misli o Zvezdi: Verujem i u nemoguće By: [Glasnik] Date: Februar 02, 2013, 10:20:15

Savić i u Nemačkoj misli o Zvezdi: Verujem i u nemoguće

VUJADIN Savić je sa svojim Dinamom započeo borbu za opstanak u drugoj ligi Nemačke. Klub iz Drezdena, velike tradicije, nalazi se u nezavidnoj situaciji… – Za početak smo promenili trenera, iskreno mi je jako žao zbog toga jer sam ga izuzetno cenio, ali je bilo očigledno da do neke promene mora da dođe. Lako smo primali golove, postigli tri ili četiri autogola, a dobili smo i sedam crvenih kartona na 19 utakmica. Dinamo se ove sezone bori za opstanak i to nam je jedini cilj. Drezden ima sjajne navijače, prelep stadion i mislim da klub ima perspektivu da za dve-tri godine igra u Bundesligi.Sin legendarnog fudbalera Dušana Savića je poznat kao veliki zvezdaš. – Moja očekivanja se ni po čemu ne razlikuju od svih pravih navijača Crvene zvezde. Jer, mi verujemo i u nemoguće. Šest bodova je u našem prvenstvu, da se ne lažemo, zaista mnogo, ali tu je derbi, a ima još nekoliko dobrih ekipa koje mogu da ugroze Partizan i da prvenstvo učine zanimljivijim. Mislim da ne bismo trebalo da gledamo mnogo unapred već da idemo bukvalno od utakmice do utakmice i da tako grabimo ka toliko željenoj tituli – ima recept za uspeh Vujadin Savić.

[Izvor]