samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Mačvan: Znam šta me očekuje u Pioniru! By: [Glasnik] Date: Januar 16, 2013, 00:16:20

Mačvan: Znam šta me očekuje u Pioniru!

ČAK sedam internacionalnih zvezda ima Galatasaraj u svom timu. Jedna od njih je i srpski reprezentativac Milan Mačvan, koji je letos “zadužio” dres ekipe iz Istanbula.Krilni centar očekuje tešku utakmicu protiv Crvene zvezde u 2. kolu Top 16 Evrokupa u dvorani „Pionir“ (sreda, 19.30).- Igrao sam protiv Zvezde, znam šta me očekuje. Saigrači su, takođe, upoznati kakva će atmosfera biti. Svesni smo situacije, ali igrali smo već u turskom prvenstvu utakmice na jako teškim terenima, što će nam biti od velike koristi – kaže Mačvan.Srpski reprezentativac hvali protivnika.- Zvezda je angažovala mnogo novih, dobrih igrača. Mnogo se promenila od starta sezone. Iskusan su tim, koji igra bez oscilacija, sa mnogo trčanja i koji je pokazao da zna da pobedi u velikim utakmicama. Ne bih da izdvajam pojedince, jer uvek neko iskoči.Na startu druge faze Galatasaraj je izgubio od Uniksa.- Igrali smo dobro, ali smo na kraju promašili neke šuteve. Ekipa je napravljena da osvoji Evrokup, kao i sva ostala takmičenja, pa idemo na pobedu u svakoj utakmici, bilo u Beogradu ili negde drugde.

[Izvor]