samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Blažević: Odlazim iz Hrvatske, ovde mi je najgore By: [Glasnik] Date: Januar 07, 2013, 19:16:33

Blažević: Odlazim iz Hrvatske, ovde mi je najgore

Slavni hrvatski trener Miroslav Ćiro Blaževićdemantovao je danas da će se vratiti na klupu Zagreba i najavio da bi uskoromogao da završi karijeru.- Odgovorno tvrdim da nisam niti ću se vratiti u fudbalski klub Zagreb. Nekemoje izjave su verovatno pogrešno protumačene, ali razočaran napuštamZagrebelo. Bio sam sjajno prihvaćen, imao odličan odnos s predsednikom kluba,ali neki se dogovori nisu ispoštovali. Preko toga ne mogu i neću da pređem.Odlazim iz Hrvatske, meni ovde nije mesto, ovde mi je najgore”, rekao jeBlažević za hrvatske medije.On je dodao da će završiti karijeru ako ga nijedan klub ne bude želeo.- Nažalost, ovo je kraj. Završiću trenersku karijeru, iako znam da nikadanisam bio bolji trener nego danas, u to sam siguran – istakao je 77. godišnjistručnjak. Blažević je tokom karijere vodio veliki broj klubova, a najveće uspehenapravio je sa reprezentacijom Hrvatske. Na Svetskom prvenstvu 1998. godine uFrancuskoj osvojio je treće mesto, a dve godine ranije predvodio je nacionalnitim do četvrtfinala EP u Engleskoj.

[Izvor]