samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Milica i Ivana: Beograd nosimo u srcu By: [Glasnik] Date: Januar 01, 2013, 16:17:38

Milica i Ivana: Beograd nosimo u srcu

GDE god da odu, taj grad ih čuva. Kao u pesmi, košava je duvala „kroz glavu“ Milice Mandić i Ivane Maksimović tog hladnog decembarskog podneva. Šetnja Kalemegdanom nije zgodna kad duva vetar, a živa ne prelazi nulu. Ipak, ne postoji bolja lokacija za slikanje dve Beograđanke koje su ove godine najbolje predstavljale prestonicu i celu Srbiju. „Pobednik“ je čekao olimpijsku šampionku i vicešampionku.

Gde god da krenu, taj grad ih prati. Heroine nacije su tih dana bile ushićene zbog puta u Rio na pripreme za sledeće Igre. Ali, na kraju reportaže za „Novosti“, obe su zaključile da je najlepše kad ih voljeni Beograd sebi vrati.- Mica još nije stigla? Dobro je, nisam najgora – izvinila se Ivana zbog kašnjenja, uz osmeh koji je virio ispod šala.Lice sa brojnih naslovnica jedva se videlo od kape i kapuljače. Milica se pojavila bez obavezne zimske opreme. Sa najsjajnijom medaljom oko vrata, u bilo koje godišnje doba je toplo oko srca.- Kao mala sam uvek željno iščekivala novogodišnju noć da vidim šta mi je Deda Mraz doneo. Ovoga puta sam dobila 400 grama zlata, više od toga ne mogu da poželim – zahvalna je najbolja tekvondoka planete starcu sa Severnog pola, iako je odavno prestala da veruje u njega. – Starija sestra mi je otkrila da ne postoji.Kompletan intervju pročitajte u štampanom izdanju Novosti

[Izvor]