samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Mudrinski: Kajem se; Zvezda zasad bez žalbe By: [Glasnik] Date: Oktobar 25, 2012, 21:17:47

Mudrinski: Kajem se; Zvezda zasad bez žalbe

OGNjENU Mudrinskom teško je pala odluka o jednogodišnjem udaljavanju iz reprezentativnih selekcija, ali je svestan da nema nazad kad je šteta već napravljena. – Iskreno se kajem što sam sebi dopustio da učestvujem u incidentu, iako sam bio isprovociran – podseća Mudrinski da je prvo on primio udarac od engleskog igrača. – Prihvatam kaznu koju mi je izrekao FSS i trudiću se da od sada skrećem pažnju isključivo golovima i asistencijama, a ne kao akter neprimerenih scena poput onih u Kruševcu. Nadam se da će godinu dana brzo proći i da ću posle suspenzije što pre dobiti priliku da ponesem dres “A” reprezentacije.ZVEZDA: DA SE NE PONOVIU CRVENOJ zvezdi su prilično mirno primili informaciju o suspenziji centarfora Ognjena Mudrinskog i trenera golmana Srđana Maksimovića iz reprezentativnih selekcija. Zasad se mogućnost eventualne žalbe ne pominje. – Čuli smo odluku FSS i prihvatamo je. Ubuduće ćemo kao klub učiniti sve da naši fudbaleri i svi zaposleni u Crvenoj zvezdi nikad više ne budu akteri nemilih scena – rekao je generalni sekretar Stefan Pantović.

[Izvor]