samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Zvezdi njena deca pomrsila račune By: [Glasnik] Date: Oktobar 09, 2012, 10:18:22

Zvezdi njena deca pomrsila račune

ZVEZDINA deca – Zvezdini dželati. Aleksandar Kovačević (20) i Đorđe Despotović (20) su izvanrednom igrom dali ogroman doprinos ubedljivoj pobedi Spartaka protiv crveno-belih i na najbolji način pokazali upravi svog doskorašnjeg kluba da ih se olako odrekla. Despotović je postigao golčinu koja je možda i prelomila meč, dok je Kovačević neumorno špartao terenom.- Zaista se nikada nisam nadao da ću doživeti da pobedim Zvezdu sa 3:0! Čudan je osećaj, zaista čudan, još od zagrevanja kada sam video Zvezdine igrače na suprotnoj strani terena. Proveo sam 10 godina na “Marakani”, Zvezda je uvek u mom srcu, ali sada sam igrač Spartaka i najvažnije su mi pobede mog tima – kaže Kovačević, koji je pre devet meseci kao slobodan igrač prešao u Suboticu.Iako je još u tinejdžerskim danima najavljivan kao Zvezdina budućnost, Kovačević nikada nije dobio pravu priliku, a čak je i u filijali Sopotu olako otpisan…- Sigurno da je sve to za mene bio ogroman motiv više da pružim maksimum. Isto kao i Despotoviću. Želeli smo da im pokažemo da su pogrešili što nam nisu pružili šansu. Mislim da su se u Zvezdi već pokajali zbog toga – zaključio je Kovačević.

[Izvor]