samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Murinjo: Ronaldo i Mesi su sa druge planete By: [Glasnik] Date: Oktobar 08, 2012, 20:15:23

Murinjo: Ronaldo i Mesi su sa druge planete

Sudar dva najveća kluba Španije i jedan od najvećih derbija sveta obeležili su Portugalac i Argentinac. Kristijano Ronaldo u dresu madridskog Reala i Leo Mesi u opremi Barselone.„El klasiko“ je završen bez pobenika (2:2), a svetka javnost još više je u dilemi koje trenutno najbolji fudbaler sveta.- Trebalo bi zabraniti ljudima da pričaju ko je najbolji igrač na sveta. Ronaldo i Mesi su sa druge planete. Naravno da bi mi bilo draže da moj igrač osvoji „Zlatnu loptu“, s obzirom da je prošle sezone osvojio najjaču ligu sveta, ali obojica su sjajni – rekao je trener Reala Žoze Murinjo.Ipak, Murinjo nije mogao da propusti priliku da između redova provuče kako je madridski tim oštećen na „Nou Kampu“.Izveštaj, golove, i fotografije sa “El klasika” pogledajte OVDE.- Moje mišljenje je da je ovo najpravedniji rezultat s obzirom šta se sve događalo na terenu. Sudija je bio dobar, ali je napravio jednu ključnu grešku–rekao je Murinjo ne želeći da precizira na koji detalj misli.- Real je gospodski klub i njegova filozofija jeda se ne govori o suđenju. Ja sam protiv toga, ali poštujem to. Volim fudbal, volim svoje igrače, volim ovaj projekati želim daga nastavim – istakao je portugalski strateg.

[Izvor]