samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Kralj: Partizan je neshvatljivo primio prvi gol By: [Glasnik] Date: Oktobar 05, 2012, 19:16:57

Kralj: Partizan je neshvatljivo primio prvi gol

Prvi utisak, koji sam stekao posle ovakvog poraza je da je Partizan propustio priliku da u ovom meču ostvari mnogo više. Rubin nije bio na gornjoj granici svog nivoa igre i u takvom odnosu snaga naš klub je morao bolje da prođe. A veoma dobro su počeli meč i kontrolisali utakmicu do tog prvog gola tima iz Kazanja, analizira za “Sport” bivši golman Partizana i reprezentacije Ivica Kralj.I potpuno mi je neshvatljivo da se na takav način primi gol u ovako bitnoj utakmici. Što je najteže to je bio i najgori mogući trenutak. Da se na poluvreme otišlo u egalu siguran sam da bi odnos snaga u nastavku bio potpuno drugačiji.Ovako, usledio je odmah na početku drugog dela još jedan pogodak Rubina i do kraja utakmice domaćin je na suvo iskustvo priveo utakmicu kraju. Šteta što je pretrpljen poraz jer ponavljam stekao sam takvu sliku u kojoj ruski predstavnik nije blistao i da je Partizan uz malo više koncentracije, odvažnosti i hrabrosti mogao da dođe i do pozitivnog rezultata.Ostaje žal, ali i ovaj meč je još jedan u nizu u kojem su mladi igrači Partizana mogli da steknu preko potrebno iskustvo i vide da su Evropa i međunarodne utakmice sasvim nešto drugo od onih u našoj Superligi.

[Izvor]