samo-opusteno Sportske Vesti
Pages: 1
Peković: Miličić mi mnogo nedostaje By: [Glasnik] Date: Oktobar 03, 2012, 19:17:40

Peković: Miličić mi mnogo nedostaje

Odavno je Darko Miličić preboleo Minesotu, ali čini se da novinari iz Mineapolisa i dalje nisu preboleli našeg centra. Gotovo da ne prođe dan, a da neko ne upitaju nekog od nekadašnjih saigrača srpskog centra da li je bolja atmosfera u ekipi bez našeg igrača. E, a onda je na red došao Nikola Peković.Crnogorac se sprema za mesto startne petice, mesto koje je nekada popunjavao njegov bliski prijatelj Miličić. A kako je to običaj na našim prostorima Nikola na prijatelje ne da…- Darko mi je mnogo pomogao prethodnih godina. Naravno, da će da mi nedostaje u Minesoti – ne ostavlja nikakvu dilemu crnogorski kolos.Peković nikako ne krije – Darko je njegov prijatelj i tako će ostati.- Redovno se čujemo. Znate, nije mu bilo lako u Minesoti i zajedno smo prošli neke teške momente. Želim mu sve najbolje, jer znam da se u Bostonu suočava sa jako dobrom konkurecijom na poziciji centra.Peković je minulog maja imao operaciju levog skočnog zgloba, posle koje je usledila uspešna rehabilitacija.- Sve je u najboljem redu.

[Izvor]