samo-opusteno Muški Kutak
Pages: 1
Treba mi pomoc! By: Deni1999 Date: Septembar 27, 2012, 18:13:48
Evo ovako: Imam 13 godina idem u 8 razred.Ima jedna devojka koja ide samnom u razred i jako  mi se svidja.Treba mi savet kako da je startujem sta da joj kazem i to... Mislim pitao bi moje drugare ali ni oni nemaju bas nesto puno iskustva sa time...

(Molim vas nemojte komentarisati kako sam previse mlad za devojku zato sto ima i mladjih koji vec svasta rade...)
Odg: Treba mi pomoc! By: MarkoKg Date: Septembar 27, 2012, 23:59:34
Recijoj upravo to što misliš o njoj, da ti svidja, da ti je stalo do nje, da te privlači. Nemoj to uraditi u nekoj gužvi i u školi, nekako se razdvojte, budite sami, možda negde u gradu ili na nekom mirnijem mestu... Ja lično ne volim otrcane fore tipa "ti si andjeo koji je pao sa neba blabla", pa ti takve savete ne bih davao, ali ako si više za tu varijantu koristi pretragu, imaš takve savete i ovde :)

I najbitnije - Samo opušteno i sve će biti ok :)
Odg: Treba mi pomoc! By: Deni1999 Date: Septembar 28, 2012, 13:31:15
Recijoj upravo to što misliš o njoj, da ti svidja, da ti je stalo do nje, da te privlači. Nemoj to uraditi u nekoj gužvi i u školi, nekako se razdvojte, budite sami, možda negde u gradu ili na nekom mirnijem mestu... Ja lično ne volim otrcane fore tipa "ti si andjeo koji je pao sa neba blabla", pa ti takve savete ne bih davao, ali ako si više za tu varijantu koristi pretragu, imaš takve savete i ovde :)

I najbitnije - Samo opušteno i sve će biti ok :)

Ja sam sa njom u ono prijateljskom odnosu trenutno... I pitao sam je dali hoce da ide na maturu samnom i rekla je da hoce.Hvala na savetu probacu to ali ne trenutno sada... Prvo cu pokusati da joj se priblizim malo vise...