samo-opusteno Romantični kutak
Pages: 1
Najoriginalniji/najkreativniji pokloni By: TanjicA Date: Maj 14, 2012, 16:13:43
Koji su najoriginalniji pokloni koje ste dobili od dragih osoba, ili koje ste vi poklonili dragim osobama? Na koji način ste im poklon uručili?
Možete i ostavljati neke ideje za poklone takođe...
Odg: Najoriginalniji/najkreativniji pokloni By: urosh87 Date: Avgust 09, 2015, 20:52:04
Novogodisnji paket pun slatkisa i deda mraz
Odg: Najoriginalniji/najkreativniji pokloni By: tams Date: Februar 04, 2016, 23:41:00
Mene je oduvek  mucilo to sta bi bilo najoriginalnije i najlepse.. hammer Nekada sam bila bas puna ideja,ali sada mi se sve to cini kao ''istroseno'' i  ''isfurano''
Iako cvece,ogromni medvedi i sl. deluje ''otrcano'' uvek je prigodno pokloniti zenskoj osobi,kao i parfem,nakit,sminku,pa i komad odece.. :rolle .Pitanje je sta pokloniti muskarcima,a da to ne bude ni suvise napadno,a ni suvise uobicajeno.  :banghead ,Pogotovu kada se radi o nekoj mesecnici...Da ne spominjemo tinejdzersko doba. :x Hmmm.. :huh

Odg: Najoriginalniji/najkreativniji pokloni By: Petrijaa Date: Oktobar 27, 2016, 11:37:51
Meni je dečko za godinu dana veze krišom ušao u sobu dok nisam bila tu (pustili ga moji roditelji) i na gomilu balona (sa helijumom) nakačio kanapčiće sa našim slikama, i te balone pustio po celoj sobi, na krevet stavio korpu sa slatkišima, poklončić (parfem, bombonjera i cveće), i napisao mi lepu poruku koju je ostavio u koverti pored kreveta. Tako da sam baš bila iznenađena i oduševljena kada sam ušla u sobu pošto to baš nisam očekivala :D
Odg: Najoriginalniji/najkreativniji pokloni By: Aja89 Date: Oktobar 25, 2017, 20:04:57
Jao mene je jedan bivši, kao da me iznenadi za Dan zaljubljenih, odveo na đakuzi... Apartmani Beograd imaju te neke stanove sa đakuzijem, što btw uopšte nije moj fazon, kao ni prava proslava Dana zaljubljenih.  :huh Ali moram priznati da nije bilo loše... :oui Za njega je to bio visok stepen originalnosti, jer nije uopšte maštovit... jedan od razloga što nije uspelo :) Međutim ovako za jendodnevni ili preko noći, dušu dalo  :ok
Odg: Najoriginalniji/najkreativniji pokloni By: makimakichan Date: Oktobar 30, 2017, 09:21:14
Jao mene je jedan bivši, kao da me iznenadi za Dan zaljubljenih, odveo na đakuzi... Apartmani Beograd imaju te neke stanove sa đakuzijem, što btw uopšte nije moj fazon, kao ni prava proslava Dana zaljubljenih.  :huh Ali moram priznati da nije bilo loše... :oui Za njega je to bio visok stepen originalnosti, jer nije uopšte maštovit... jedan od razloga što nije uspelo :) Međutim ovako za jendodnevni ili preko noći, dušu dalo  :ok

Jao, je l' me ložiš, hahah kako je to dobra ideja, možda i ja iznenadim dečka sad za godišnjicu.
Znači trebaju mi apartmani spa Beograd za ovo... Moram sad dobro da pogledam sve što imaju, da odaberem baš neki dobar!
Super je ovo, hvala što si podelila. :)