samo-opusteno Tenis
Pages: 1
Twitter rat Ljubičića i Amerikanaca By: Karudijan Date: Maj 13, 2012, 16:55:25
Twitter rat Ljubičića i Amerikanaca

Nekada treći teniser sveta Ivan Ljubičić pokrenuo je ‘rat’ na društvenoj mreži Twitter protiv američkih tenisera.

Ljubičić je u subotu popodne na svom profilu objavio komentar koji je glasio: “Pitam se kako bi Tur izgledao kada bi evropski teniseri propuštali američke turneje, kao što Amerikanci propuštaju evropske turnire”.

Hrvatski teniser, koji je u penziji nepunih mesec dana, tako je prokomentarisao pošto se već godinama dešava da Amerikanci ne dolaze na evropske turnire koji prethode Rolan Garosu.

Amerikanci Endi Rodik i Mardi Fiš povukli su se sa Mastersa u Madridu, zbog povrede, odnosno bolesti, a nije im dugo bilo potrebno da odgovore Ljubičiću. Njima dvojici se u napadu na Ljubičića pridružio i Izner, koji je rekao da je siguran da je Fiš veoma bolestan.

“Zasigurno znam da Mardi Fiš ima ozbiljne fizičke problem i zbog toga je poruka Ivana Ljubičića nesmostrena”, napisao je Rodik i dodao, “Takođe, definitivno sam uvek poštovao odluke veteran na Turu jer znam da svako od nas radi ono je u njihovom najboljem interesu, a isto očekujemo zauzvrat”.

Rodik za sada nije dobio odgovor od Ljubičića, ali to ne znači da sada već bivši hrvatski teniser neće to učiniti.