samo-opusteno Tinejdžerski kutak
Pages: 1
Sta da upisem By: SStefan Date: Mart 29, 2012, 20:56:34
E ovako dvoumim se sta da upisem Gimnaziju Informaticki smer ili ovo http://www.nikolateslasm.edu.rs/index.php?page=elektrotehnicar-racunara
Zavrsavam osnovnu pa recite  :oui
Odg: Sta da upisem By: NiKooLaa Date: Mart 30, 2012, 11:18:48
Što se mene tiče gimnazija, otvara ti daleko više mogućnosti za fakultet nego neka druga stručna škola.
Ako se radi o Beogradu posebno ne bi preporučio Nikolu Teslu :P
Odg: Sta da upisem By: SStefan Date: April 01, 2012, 23:24:56
u Sremskoj Mitrovici je Nikola Tesla mada jos ne znam kakav je to predmet programiranje
Odg: Sta da upisem By: gonss Date: April 02, 2012, 10:49:28
Što se mene tiče gimnazija, otvara ti daleko više mogućnosti za fakultet nego neka druga stručna škola.
Ako se radi o Beogradu posebno ne bi preporučio Nikolu Teslu :P
Alooo, ja idem u Teslu i baš je cool haha. Samo nema riba, ali zato idemo gore na Zelenjak i "jurimo" cice! :)
Ta u Sremskoj Mitrovici je iskreno loša, ali i gimnazija ima svoje loše strane. Npr. ako se nešto desi, ko zna šta i ti ne možeš da ideš na faks, nećeš moći da nađeš posao. Ali baš nećeš imati gde, jer je gimnazija kao neka škola u kojoj se priprema za faks (tako nešto). Idi ti lepo u stručne škole, sa pravim zanatom, pa tako imaš siguran posao, a u 4. godini razmišljaj o faksu.
Odg: Sta da upisem By: SStefan Date: April 02, 2012, 13:29:54
Bas sam danas popunio upitnik sutra idem na razgovor kod psihologa  cheesy
Odg: Sta da upisem By: Gardiom Tech Date: April 03, 2012, 21:34:12
Ja cu upisati Elektrotehnicku,smer Elektrotehnicar racunara :D Ili u NS ili u SO... :)
Odg: Sta da upisem By: SStefan Date: April 03, 2012, 21:37:45
i ja isto  cheesy