samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Grant: Pritisak nas samo jača By: [Glasnik] Date: Mart 13, 2012, 23:10:39

Grant: Pritisak nas samo jača

PROLEĆNI kredit Partizana je potrošen za samo sedam dana,pa bi svaka naredna “potrošnja” mogla da proizvede turbulencije čiji ishod može da ima nesagledive posledice po crno-bele. Svestan je i Avram Grant delikatnosti momenta u koji je doveden, značajnim delom i sopstvenim greškama, pa pred odlazak na noge OFK Beogradu nema dileme oko očekivanja.- Da igramo i da pobedimo. To je ono što očekujem – otvorio je Grant priču o trećem prolećnom iskušenju crno-belih.Zna dobro Izraelac šta je pritisak u savremenom fudbalu, ali ga se, kaže, ne plaši, ni posle dva startna kiksa.- Pritisak je neodvojivi deo fudbala. Ne znam da li postoji mesto na planeti gde se igra fudbal, a da njega nema. To nekada može da bude dobra stvar, da jača kolektiv, jer održava fokusiranost tima na ostvarenje cilja.O sledećem rivalu Grant zna sasvim dovoljno sa odgledanih kaseta, ali u prvi mah nije mogao da poveže Purovićevo prezime sa visokim napadačem kojeg je zapazio na snimcima.- Gledao sam njihove utakmice, međutim, mnogo mi je važnije da se koncentrišemo na sebe nego na protivnika. Izvinjavam se što ne znam ime tog napadača, ipak, znam ih sve po izgledu. Svaka informacija o rivalu je dragocena.U tim se vraća Mohamed Kamara, dok će Lazevski najverovatnije propustiti meč na Karaburmi zbog povrede zarađene protiv Slobode. Grant se i danas držao običaja da ne iznosi u javnost startnu postavu.- Biće jedna ili dve promene. Moram da vodim računa o tome da imamo sedam utakmica za dve nedelje – zaključio je Grant.

Izvor: Novosti.