samo-opusteno Support Centar :: PC Klinika
Pages: 1
blinkajuce reklame By: ermmina Date: Februar 21, 2012, 21:16:46
pomagajte mi molim vas izludjuju me ove reklame na mom kompjuteru,tek su se danas pojavile a vec su me izludile,na koju god stranicu odem one su tu,blinkaju na dnu ekranu,kako da ih se rijesim.Hvala mnogo
Odg: blinkajuce reklame By: NiKooLaa Date: Februar 21, 2012, 21:34:00
Možeš li da uslikaš to i postaviš sliku ovde, na koje reklame misliš?
Odg: blinkajuce reklame By: ermmina Date: Februar 21, 2012, 21:40:53
vecinom su to reklame,za farmvilee doslovno patkice mi prolaze na ekranu,te neke reklame na kojima pise identified.Izludjuje me,neznam sta da vise radim,jer farmu nikada nisam igrala,jer sam je odmah uklonila iz svojih aplikacija.
Odg: blinkajuce reklame By: NiKooLaa Date: Februar 21, 2012, 21:45:33
Ukoliko su to klasične reklame koje se svima pojavljuju na raznim sajtovima, onda to nije ništa čudno.
Ako te toliko iritiraju možeš pokušati da ih blokiraš pomoću ovog adona za firefox:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/
Odg: blinkajuce reklame By: ermmina Date: Februar 21, 2012, 21:59:35
hvala ti mnogo,uspjelo je! Spasio si me sloma zivaca! :ok
Odg: blinkajuce reklame By: NiKooLaa Date: Februar 21, 2012, 22:13:02
Nema na čemu, znam da te reklame umeju nekad da budu preterano iritantne, ali eto , mali trik i problem je manje-više rešen :)
Odg: blinkajuce reklame By: TanjicA Date: Februar 21, 2012, 22:24:11
Koliko god da koristiš te blokere uvek će negde da prođe neka reklama, ali se ne treba oko toga potresati, odavno je sve komercijalizovano, pa što ne bi iskakale na sve strane i reklame od kojih čovek može epileptični napad da dobije kad ih vidi, zar ne? :s
Samo opušteno i neće biti problema :)
Uostalom, ovde kod nas nema takvih iritantnih reklama :)
Odg: blinkajuce reklame By: ermmina Date: Februar 21, 2012, 23:40:15
hvala Bogu da nema i kod vas tih blinkajucih reklamica,jer me stvarno uzasno nerviraju! Hvala jos jednom i iskreno se nadam da se jos dugo ponovo nece pojaviti,ali sreca mi je da sam vas pronasla,tako da vas mogu zamoliti za pomoc i savjet.Hvala vam sto postojite! :rolle
Odg: blinkajuce reklame By: danijelkovacs2 Date: April 16, 2012, 19:40:49
 :ok :ok :ok :ok :ok