samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Robi: Potpisujem, osvojićemo kup! By: [Glasnik] Date: Februar 19, 2012, 19:10:24

Robi: Potpisujem, osvojićemo kup!

Reporter „Sporta“ je nakratko ćaskao sa Robertom Prosinečkim, pre i posle prijateljske utakmice sa ukrajinskim Šahtjorom (0:2). Kao i uvek, Robi je krajnje realan, ali i nepopravljivi optimista.- Test meč sa Šahtjorom je za nas jedna velika škola. Meni je posebno drago da smo igrali sa jednom tako kvalitetnom ekipom. Odmarao sam većinu standardnih prvotimaca – kaže Prosinečki.Rezervisti se nisu pokazali i dokazali?- Moraćemo da ispravimo neke greške. I kombinovani tim je u nekim periodima igre zadovoljio. Dva gola smo primili iz naših grešaka.Krneta je prednjačio u kiksevima?- Jovan je mlad igrač. Takve stvari se dešavaju u fudbalu. Nadam se da te greške neće uticati na njega. Ima našu stopostotnu podršku.Kako ste ugovorili meč sa Šahtjorom?- Telefonski sam kontaktirao Darija Srnu. Posle smo se sreli u Antaliji. Zamolio sam ga da kontaktira upravu i trenera Mirčea Lučeskua. Ekspresno je stigao potvrdan odgovor.Naše prvenstvo se nastavlja 3. marta?- Spremni ćemo startovati u superligaškoj konkurenciji. Zadovoljan sam realizovanim na zimskim pripremama.Partizan ima deset bodova prednosti?- Realno, teško ćemo moći da stignemo našeg večitog rivala. Ali dok šanse ima – borićeno se svim srcem i žarom!Kup Srbije je vaš imperativ?- Crvena zvezda će biti pobednik našeg najmasovnijeg takmičenja. To vam sada potisujem!Na putu ispunjenja i te želje vam je prvo Partizan?- Eliminisaćemo crno-bele! Niko nas neće zaustaviti do osvajanja Kupa Srbije – kategoričan je trener Crvene zvezde Robert Prosinečki.

Izvor: Novosti.