samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Sramota me kakvu sam sobu dobio! By: [Glasnik] Date: Februar 15, 2012, 03:10:13

Sramota me kakvu sam sobu dobio!

Ako se za smeštaj i uslove za rad koje su fudbaleri Partizana imali u Izraelu može reći da su bili odlični, onda je crno-bele u turskom Beleku definitivno sačekala bajka.Hotel “Maks Rojal” baza Partizana u prvih šest dana drugog dela priprema (kasnije sledi selidba u “Riksos”) deluje nestvarno, poput najboljih zdanja iz naučno-fantastičnih filmova. Otud i ne čudi da se jednom od Grantovih izabranika posle zaduživanja ključeva otelo:- Sramota me kakvu sam sobu dobio. Ovo je definitivno najbolji hotel u kojem sam imao prilike da boravim.Kako u Tursku nisu došli da bi uživali u blagodetima spa centra i fantastičnim golf terenima fudbaleri Partizana su već u ranim jutarnjim časovima morali da cede dresove na obližnjem terenu “Maks Rojala”. Ekipi se u ponedeljak uveče na aerodromu u Istanbulu priključio Slobodan Drapić, koji je i definitivno angažovan kao Grantov pomoćnik.Prvi trening je protekao u radu sa loptom, a finiš je posvećen slobodnoj igri na “goliće”. Partizan u sredu očekuje prvi test meč u Turskoj, rival je ukrajinski Černomorec iz Odese. Utakmica počinje u 16 časova i očekuje se da prvi put od starta priprema Avram Grant poveća minutažu ekipi koja će istrčati na teren.

Izvor: Novosti.