samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
RK Partizan: Dimitrijević u Gumersbahu By: [Glasnik] Date: Februar 15, 2012, 02:10:18

RK Partizan: Dimitrijević u Gumersbahu

SRPSKI rukometaši u Bundesligi dobili su pojačanje. Poslednjeg dana prelaznog roka, desni bek Partizana Ivan Dimitrijević prešao je u redove Gumersbaha, a već u sredu uveče bi trebalo da nastupi protiv Melsungena Nenada Vučkovića!Mladi as potpisao je ugovor na godinu i po dana, mada može doći do raskida ako ekipa ispadne iz lige.- Verujem da se to neće desiti! Guberbarh je klub sa velikom tradicijom, ali trenutno nema rezultate. Nešto poput Liverpula u Premijer ligi. Siguran sam da će obezbediti opstanak, jer bi u suprotnom to bilo orgomno iznenađenje. Kao kad bi Crvena zvezda kod nas ispala u niži rang – prezadovoljan je transferom Dimitrijević.Dogovor sa Nemcima pao je u poslednji čas, a Partizan je izašao u susret ubojitom strelcu, koji jedva čeka izazove u najjačoj ligi sveta.- Na nemačkom znam da kažem samo “ja, ja”, ali nema veze. Verujem da ću se brzo uklopiti u novoj sredini. Trener je sa naših prostora, tu su Anić, Hrvati Zrnić i Somić, sad je stigao i makedonski golman Ristovski – “cvrkuće” od radosti Ivan Dimitrijević, povremeni reprezentativac Srbije.Svako ko ode iz Partizana mora na poslednjem treningu da časti, pa je i novi član Gumersbaha sinoć sa saigračima nazdravio pivom.

Izvor: Novosti.