samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Kamara: Vidi se da sam nesrećan By: [Glasnik] Date: Februar 04, 2012, 15:10:23

Kamara: Vidi se da sam nesrećan

Od specijalnog izveštača iz IzraelaPOKUŠAJ odlaska “na mišiće”, što dozvoljenim što nedozvoljenim metodama – nije uspeo, pa će Mohamed Kamara i narednih šest meseci nositi dres srpskog šampiona. Jasno je već nekoliko dana i internacionalcu iz Sijera Leonea da će uprkos nameri da promeni sredinu, ostati član Partizana. Iako je situacija “čista”, Kamara se ipak nešto sporije vraća u “proces proizvodnje”. Verovatno je to i bio razlog sastanka s trenerom Avramom Grantom, oči u oči, u četvrtak uveče.Pre odlaska na današnji prepodnevni trening, u retkim trenucima kada nije imao slušalice na ušima, vezista crno-belih je pristao da govori o svom statusu u klubu.- Istina je da sam nezadovoljan, to se i vidi. Kad vam se nude bolji uslovi logično je da želite da odete. Nemam šta da krijem, nesrećan sam, ali ne bih dalje da produbljujem priču, jer sve što bih više rekao moglo bi da ide meni na štetu. Bio bih sigurno okarakterisan kao loš čovek – pojasnio je Kamara.MALO RIVALA JEDINI problem koji je sa sobom donela promena baze jeste organizacija test mečeva. Dve provere su zakazane i odigrane, ali treće, iako je prvobitno planirana, najverovatnije neće biti. Razlog leži u činjenici da su se u Izraelu pripremale uglavnom ruske ekipe, koje su se vratile u zemlju, dok su domaći timovi nedostupni zbog činjenice da je prvenstvo u punom jeku.Dakle, dileme više nema – Avram Grant će moći da računa na usluge neumornog veziste.- Da, ostajem u Partizanu. Pokušaću da sve ovo ostavim iza sebe i radim punim intenzitetom kako bih se nametnuo treneru.Izraelski stručnjak nije želeo da ulazi u šire priče o razgovoru s Kamarom.- Istina je da smo razgovarali, uostalom to poslednjih dana praktikujem sa svim igračima. Situacije kao što je ova s Kamarom nisu retka pojava u fudbalu i mislim da joj ne bi trebalo pridavati veći značaj – istakao je Avram Grant.NAĐU OPKLADA OD LAZARAOPKLADE u taboru crno-belih nisu retka pojava čime se evidentno adrenalin podiže na viši nivo. U četvrtak na popodnevnom treningu koordinator za sportska pitanja Partizana Albert Nađ prihvatio je bačenu rukavicu od strane Lazara Markovića. Crno-beli vunderkind je dugo ubeđivao Nađa da njegova ekipa ne može nikako da izgubi od rivala u igri odbrane i napada.Na “talonu” se našla večera, a posle prvog dela igre rezultat je bio 4:4. I Nađ kao podrška pored terena i Marković kao akter emotivno su preživljavali svaki trenutak tokom trajanja meča. Nisu vredela dva Markecova gola, njegova ekipa je na kraju ipak izvukla deblji kraj (7:5).FEJSBUK I IGRICESLOBODNOG vremena u ovoj fazi priprema, kada je akcenat na sticanju kondicije gotovo da nema. Retki su dani u kojima ekipa ne izlazi dva puta na teren. Većina igrača vreme između treninga i posle večere koristi za posetu “Fejsbuku”, a ima onih koji se zanimaju igricama.- Povremeno igramo karte, ali u poslednje vreme nam je omiljena zanimacija “Vorkraft”. Pre neki dan smo Babić i ja ubedljivo pobedili Babovića i Lazevskog – otkrio je Šćepović.

Izvor: Novosti.