samo-opusteno Nacionalizam i rodoljublje
Pages: 12
Непријатељски настројене нације By: Knez Danilo II Date: Mart 20, 2008, 10:45:54
Ово су  вам захвалнице Косовских Шиптара земљама које су признале независност, и земљама које би то требале да ураде.
http://www.kosovothanksyou.com/
Re: Непријатељски настројене нације By: NiKooLaa Date: Mart 21, 2008, 08:33:47
e, stwarno, mogli su da naprawe sajt da im se zaxwale...  :lol
Re: Непријатељски настројене нације By: Knez Danilo II Date: Mart 24, 2008, 19:19:37
Па то су и урадили. . .
Re: Непријатељски настројене нације By: NiKooLaa Date: Mart 26, 2008, 20:55:36
koliko je to Kosowo malo, a opet toliki problemi tamo...
jbg eto sad ce da se zaborawi na Kosowo, pa ce posle isto da se ponowi sa Vojvodinom, pa poslee.....
[nisam rekao da zhelim da se to desi, ali po swemu sudeci samo nam to sleduje]
Re: Непријатељски настројене нације By: Knez Danilo II Date: Mart 26, 2008, 21:08:55
Па ако наставе да се коте и цигани, и Ваљево ће да буде у оквиру Републике Циганије. . . Но, шалу на страну, са Војводином је то не могуће, јер као прво, тамо живи много Срба, као друго, Срби имају контролу у војном, политичком и економском смислу, а као треће ми смо Космет изгубили јер нас је цео НАТО, значи и САД, и В.Британија, и Немачка, и Француска, и низ других земаља бомбардовао, и вршио притисак. Али нисмо ми Космет изгубили ни због бомбардовања, већ зато што је НАТо почео да гађа цивилне објекте и да убија цивиле, уништио је привреду, енергетику, електрику, пољопривреду, путеве, пруге, и све остало, што није смео да учини, али је морао, јер војно није могао да нас порази. Нпример, нису нам уништили ни три тенка од 1000 колико смо поседовали, војне објекте и аеодроме јесу уништавали, али нису могли авионе, артиљерију и слично. Ми смо њима уништили више авиона него они нама, а они су анма све што је полетело.

Ми треба да се поносимо што војно нису могли против нас. Ми јесмо били технички и бројно много слабији,а али смо имали обучен кадар и најобразованије генерале, официре, команданте...

Они су мислили да ће нам одозго уништити војску, па ће полако са људима и тенковима ушетати у србију и у Бгд, али пошто то нису урадили нису смели да нас дирају јер би били спржени. Ја се поносим нама, а ти...................
Re: Непријатељски настројене нације By: NiKooLaa Date: Mart 26, 2008, 21:31:52
da, lepo je tebi kad podrzhawash mladica, karadzica, miloshewitja i ostale likowe...Ja smatram da oni nishta weliko nisu za nashu zemlju uradili sem shto su nas spustili na josh nizhi intelektualni niwo nego na kom smo bili...
o kakwom ponosu prichash?
da se ponosim zemljom koja samo uspewa da potkrada i muchi narod...
paz, kapiram ja da ti wolish Srbiju, wolim je i ja kao geografsku oblast, ali nemash ti pojma shta se deshawa na chelu drzhawe[ne kazhem da ja znam]....swe su to krupne zwerke, koje koriste swaku priliku koja im se pruzhi da napune swoje dzepowe...
nisi se nikad zapitao zashto deca politichara uche i zhiwe u drugim zemljama, na uniwerzitetima i priwatnim shkolama....mora da su to weeelike patriote...

Re: Непријатељски настројене нације By: Knez Danilo II Date: Mart 26, 2008, 22:00:55
Не скрећи са теме, о Младићу и Караџићу и њиховој улози , негде другде, сада не. Какве везе има ово са бомбардовањем, дај дозови се памети. Милошевић јесте опељешио Србију, и свашта се дешавало у врху, али посматрај Србију као целину, без власти, посматрај њен опстанак и улогу, и видећеш да је опасна. Не гледај власт, власт није Србија, на власти су увек добри и лоши људи.

Citatda se ponosim zemljom koja samo uspewa da potkrada i muchi narod...

Као прво Србија је у економски лошем стању, а нарочито због некадашњих санкција, бомбардовања, политике других земаља, крађе, и слично. Не можеш ти кривити Србију као територију и отаџбину за то. Србија је тренутно у бољем стању, и напредује захваљујући неким новим људима, које ја не волим, јер они су због економије занемарили националне интересе, родољубље, и слично. Ти људи који су задњих осам година били на власти, а претежно мислим на Тадића и његову ДС, и на Динкића  и њогов Г17+, нешто су ново покушавали са Србијом, доводили су стране инвеститоре, улагали, приближавали ЕУ и слично, али су занемарили национални понос Србије, одбрану земље, и слично, дакле они су баш онако праве демократе, левичари, грађанско друштво оће да створе, оће да Србија буде толерантна, и слично. Е са друге стране су људи који не маре толико за економију, бољи живот и слчно, већ за уједињење и одбрану своје земље, понос, патриотизам, част, и те људе називамо националисти. Њих данас углавном представљају радикали, социјалисти, ДСС, и слично. Ја опет више њих подржавам него оне демократе.

Е постоји и трећа екстремна страна, која заступа екстремне интересе, и која има велике критеријуме, и због тога има мали број симпатизера, а у ту групу спадају организације попут Отачаственох Покрета Образа, Српске акције, Српске двери, Национални строј, Расоналисти, Националсоцијалисти-Нацисти, и слично. Е такве највише подржавам ја, јер сматрам да су то највећи националисти, и патриоте. Знаш и сам да сам у Расоналистима. Већина оваквих организација је забрањено.

Пошто ће сада влада да се промени, и већину ће имати СРС-ДСС-СПС, добићемо националну владу, која ће заступати националне интересе. сведоци смо да цене сваки дан расту, и да је то последица нове политичке ситуације која предстоји.

Re: Непријатељски настројене нације By: NiKooLaa Date: Mart 26, 2008, 22:09:01
potresao sam se zbog te nowe wlade...
a ti twoji nacionalisti su neshto bolji?Oni ce neshto da naprawiti od owe zemlje?Ae da widimo i to chudo...poshto swoje porodice strpaju na sigurno mesto, far, far away, ona ce ratoborno nastojati da odbrane 'ponos' Srbije...
uu shto bi woleo da neko od tix zakletix politichara zawrshi na frontu.... :bash
Re: Непријатељски настројене нације By: Knez Danilo II Date: Mart 26, 2008, 22:35:05
Томислав Николић је например деведесетих година, био у биткама, а добровољно се пријавио. Радикална странка је имала своје добровољце, и гинули су и они и њихови лидери. Чак се често Томиславу Николићу намеће неки злочин како је убио неку бабу муслиманку. Зато је и отишао у хаг, зато што је био борац, командант својих јединица. Лидери радикала су гинули са борцима. Шешељ је добио титулу војводе. Слике сведоче-

А ево га сада и Цецин муж Жељко Ражњатовић, кога многи мрзе, био је и рањен, а на крају је убијен. Он је много помагао Србе и штитио по Хрватској, Босни... Опасно је уништавао непријатељске војске, и чистио терен.

Е Никола, имам ја документарне емисије и видео клипове где се све то види, проучи мало, не можеш да знаш ако те не занима, ипак се све то догађало док смо били деца.
Re: Непријатељски настројене нације By: NiKooLaa Date: Mart 26, 2008, 22:37:37
CitatА ево га сада и Цецин муж Жељко Ражњатовић
Nemoj mi reci da i njega podrzhawash??
nije dzabe zawrshio tamo gde jeste....
* NiKooLaa ode da gleda Seranowe...

Re: Непријатељски настројене нације By: Knez Danilo II Date: Mart 26, 2008, 22:54:40
За мене је херој свако ко штити српски интерес. Узми у обзир овечињенице:
-Он је имао довољно богатства да живи у иностранству са кућом, базеном, авионима, колима... АЛИ он је поред свега дошао и формирао одреде, војску, Српску добровољачку гарду, и специјалну једниницу Тигрове, и они су гинули штитећи Српски живаљ од новог покоља и злочина. Био је тешко рањен, и сам је учествовао у борбама.
-Имао је током рата велике резултате, и био је велики патриота
-Имао је низ хуманитарних фондова за помоћ сиротињи и болеснима
..............................јел ово довољно...........

Видим остао си без речи за радикале. Нису они кукавице, већ људи у чијем је интересу Србија.
Re: Непријатељски настројене нације By: NiKooLaa Date: Mart 27, 2008, 16:40:18
skidam kapu swima koji su stwarno takwi, ali su takwi retki, to shto je bio neki Nikolic i Seselj, ne znachi da su swi takwi...
ja ne podrzhawam ni radikale ni demokrate...mislim da su swi isti i samo hoce da prigrabe sebi nowac...
a za arkana necu da komentarishem...ja poshtujem i diwim se axl roseu, kurtu etc, jer su ostawili trag u umetnosti i kulturi, a ne takwima...
kao shto znash nisam opchinjen patriotizmom, tako da nemam neko ogromno znanje, ali se ne stidim zbog toga...
Re: Непријатељски настројене нације By: Knez Danilo II Date: Mart 27, 2008, 22:13:06
Прихватам одговор.

Peace..........
Re: Непријатељски настројене нације By: Beselin90 Date: April 10, 2008, 15:03:35
Al su napravili sajt ubilo se, Ja pomislio ynaju bar sajt da naprave ali ne neynaju.
Re: Непријатељски настројене нације By: Knez Danilo II Date: April 10, 2008, 15:20:24
Немају појма глупаци монглоидски, лобања им притиска мозак.