samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Tomić: Ne idem u Lacio By: [Glasnik] Date: Decembar 09, 2011, 15:10:29

Tomić: Ne idem u Lacio

VEZISTI su prvi na listi fudbalera koji bi u zimskom prelaznom roku mogli da odu iz Humske. Prvi je Zvonimir Vukić, jer mu ističe ugovor, dok se najavljuje da Partizan ne bi pravio probleme Mohamedu Medu Kamari i Nemanji Tomiću u slučaju da stignu ponude koje bi zadovoljile sve zaintersovane strane.- Šta da kažem, zaista se još ništa ne zna – komentariše Nemanja Tomić sve priče o mogućem odlasku iz srpskog šampiona. – Ne verujem mnogo u to što se priča i piše! Pominjale su se razne mogućnosti i prošle i pretprošle godine, pa se ništa konkretno nije dogodilo. Kad bude i ako bude neke realne priče, moći ću nešto više da kažem na tu temu.Teško je, ipak, poverovati u Tomićeve reči da prethodne dve godine nije stigla konkretna ponuda na adresu Partizana za vezistu koji je ove jeseni definitivno u kontinuitetu pokazao fudbalsku moć.ZAMENA NIJE PROBLEM Uveren je Nemanja Tomić da Partizan ne bi imao problem da nađe zamenu za njega. – Ima sigurno ko da me zameni. Klub ima 25 igrača i svi su kvalitetni, čim su u Partizanu. A u Teleoptiku, kao i uvek, postoje brojni talenti koji su prošli našu školu – ističe Tomić.- Bilo ih je, verovatno, ali ja nisam znao za njih, ili u klubu nisu hteli da mi pričaju o tome. A, možda zaista niko nije konkretno bio zainteresovan – ističe Tomić za “Sport”. – Videćemo šta će sada da se dogodi.Menadžer veziste crno-belih Jovica Radonjić poručio je da bi Tomić bio ponosan kada bi obukao dres Lacija i pričao je o Rimu kao prelepom gradu…- Ne bih da pričam o tome gde bih voleo da nastavim karijeru i čiji dres bih nosio sa ponosom – komentar je Tomića. – Otići ću tamo gde bude najbolje za klub i mene. Imam iza sebe dobru polusezonu, vidim da se mnogo priča o odlasku iz Partizana, ali ponavljam, ništa ne znam po tom pitanju. Ni koja je cena, ni da li ima konkretnih ponuda.Na sličan način pričalo se i o odlasku Radosava Petrovića (koga zastupa isti menadžer), koji se posle silnih selidbi udomio u Blekburnu.- „Odlazio“ je mnogo puta, znamo i šta se dogodilo kada je već bio u Viteseu, pa se vratio. I zbog toga nema potrebe da se opterećujem – kaže Nemanja Tomić.Ipak, fudbaler verovatno ne može da ostane ravnodušan kad se pomene da je neko spreman da plati obeštećenje od osam miliona evra!- Ne bih ni to da komentarišem – nasmejao se Tomić, koji kao da je želeo da kaže da je cifra preterana, ali se suzdržao: – Videćemo ko će i da li će nešto da ponudi, šta će Partizan da traži…Tomić je, inače, juče trenirao posle pauze zbog virusa koji ga je mučio, ali po načinu na koji je razgovarao videlo se da se nije oporavio. Do utakmice sa Metalcem trebalo bi, ipak, da bude spreman. Možda mu to bude i poslednji meč u crno-belom dresu, bar što se postojećeg ugovora tiče.

Izvor: Novosti.