samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Žigić: Svi su zaslužili poziv u reprezentaciju! By: [Glasnik] Date: Novembar 15, 2011, 23:16:14

Žigić: Svi su zaslužili poziv u reprezentaciju!

ZA Nikolu Žigića poraz u San Pedro Suli je odraz potpunog pada samopouzdanja i stoga je saigrače pozvao da ne žale, već da dignu glave i krenu dalje. Kapiten je nabrojao i nekoliko faktora koji su kumovali neuspehu, ali je podvukao da niko u tome ne može da traži alibi.- Dobili smo jako težak udarac. Probali smo da se dignemo posle poraza od Meksika, ali smo ponovo primili gol u ranim minutima i kada smo imali prilike za izjednačenje, nismo ih iskoristili. Ja sam prvi bio taj koji nije uspeo da dva puta glavom pogodi gol. Šta je tu je, ne možemo da žalimo. Idemo dalje, moramo da se dignemo, da što pre zaboravimo ovo što nam se desilo jer nam je samopouzdanje skroz palo. Moramo da počnemo da pobeđujemo – poručio je Žigić.Gori scenario za kapitenski debi nije mogao ni da sanja…- Boli me mnogo što sam ovako počeo kao kapiten. Ne može da se zaboravi. Hteli smo da pobedimo posle svih poraza koji su nam se dogodili, ali nismo imali sreće. Šta je tu je, moramo dalje, ne treba žaliti, treba podići glavu, videti gde smo grešili i sve to ispravljati.On nije hteo da se bavi pričama o tome da li neki nisu zaslužili mesto u nacionalnom timu.- Nije moje da komentarišem. Mi smo dali maksimum, nismo imali sreće i izgubili smo. To su teme za neke druge ljude, za mene je svako ko dobije poziv zaslužio da bude reprezentativac – smatra Žigić.IZMENA ZBOG STOMAKANIKOLA Žigić je u 58. minutu iznenada zatražio izmenu i trkom se zaputio ka svlačionici…- Tražio sam izmenu jer imam problema sa stomakom. Kao da je neki virus, ne znam, i dalje me muči – objasnio je kapiten.

Izvor: Novosti.