samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Volkov: Igraću za svoju zemlju - Srbiju By: [Glasnik] Date: Oktobar 30, 2011, 01:10:11

Volkov: Igraću za svoju zemlju – Srbiju

IMAO je Vladimir Volkov motiv plus da protiv Smedereva odigra na visokom niovu jer je u toku dana dobio i zvanično poziv vršioca dužnosti selektora Srbije Radovana Ćurčića za prijateljske mečeve u Južnoj Americi.-Igraću za svoju zemlju Srbiju i nadam se da će me rukovodstvo FS Crne Gore shvatiti. Jer, ja sam rođen u Beogradu i san mi je da igram za svoju domovinu – Srbiju. I nije važno da li ću, kao što neki kažu da igram samo dve utakmice, meni je čast da odigram i deset minuta – rekao je Volkov.Onda je obrazložio kako je došlo do preokreta u 48 sati.-Kad sam prihvatio poziv Crne Gore niko me iz FSS nije kontaktirao, niti mi saopštio da se računa na mene. Mislio sam da je igranje za Crnu Goru dobar potez za moju karijeru. Međutim, stigao je i drugi poziv, seo sam sa upravom Partizana i zajednički smo došli do ovog zaključka. Ja sam vojnik Partizana i nikad ništa nisam uradio, niti ću uraditi mimo kluba i ono što nije u njegovom interesu. Neizmerno sam srećan i jedva čekam da zaigram za Srbiju, a Crnoj Gori želim da se plasira na Evropsko prvenstvo – u dahu je pričao Volkov.

Izvor: Novosti.