samo-opusteno Nacionalizam i rodoljublje
Pages: 1
Сила покрета расте By: Knez Danilo II Date: Mart 13, 2008, 00:17:05
Е, душу сам испустио док сам уплоадирао ове слике, зато обавезно да погледате, ако ми баците у канту идем са форума.

Дакле, ви знате да су многе европске земље признале Космет, њихова власт да али разни национални покрети широм Европе организују протесте свакодневно. Хвала им на подршци, ово им никада нећемо заборавити, то су прави српски савезници.

Словачка, Чешка и Пољска

Аријевска организација у Прагу

Затим Пољска националистичка партија

Затим Национална револуција у Шпанији, Мадрид

Па Национални фронт у Словачкој

Па једна патриотска организација у Украјини

http://tinypic.com/view.php?pic=2rqbl9f&s=3

Затим Крв Част дивизија у Румунији

Па Крв Част у Бугарској

Народ Европе је уз нас, не кривимо њихов народ због поступака њихових власти које све раде под наредбом ЗОГ.

Re: Сила покрета расте By: Lili Date: Mart 13, 2008, 10:59:29
ae, jesi se namucio dok si uploadirao fotke, cenim trud... xex, pa necemo da bacimo u kantu, ipak si nam ti ovde kao neki ljubimac za zezanje, sta bi smo mi bez tebe?  :oke :ziveli
Re: Сила покрета расте By: NiKooLaa Date: Mart 13, 2008, 16:24:41
pa da.,...uwek ima ljudi kojima je stalo do kosowa...kladim se da je wetjina srbi koji su [na wreme] pobegli iz Srbije....
jesu welike slike, swaka chast.  :cool guy
Re: Сила покрета расте By: Knez Danilo II Date: Mart 13, 2008, 17:42:00
Е сада можете да шаљете ову тему где хоћете, важо је да сте је видели. Ово нису Срби, ово је европски народ, свака им част. Ако нисте видели слике обавезно да их погледате, једва сам повезао која је из које земље, десет пута сам се враћао да видим.